Skip to main content

Jaunumi

Brīvdienas Talsu novadā

Brīvdienās dodies uz botānikas taku Drubazās. Šeit atrodas taka botānikas cienītājiem. Taka vijas augšup un lejup pa nogāzi cauri Abavas ielejai raksturīgajām pļavām. Tā veidota 2 lokos – īsākā (1,2 km) un garākā (2 km). Šeit redzēsiet vienu no blīvākajām un skaistākajām kadiķu norām Latvijā. Ģimene saimniecībā iekopusi pati savu vīnogu dārzu, kurā aug aptuveni […]


Brīvdienās dodies uz botānikas taku Drubazās. Šeit atrodas taka botānikas cienītājiem. Taka vijas augšup un lejup pa nogāzi cauri Abavas ielejai raksturīgajām pļavām. Tā veidota 2 lokos – īsākā (1,2 km) un garākā (2 km). Šeit redzēsiet vienu no blīvākajām un skaistākajām kadiķu norām Latvijā. Ģimene saimniecībā iekopusi pati savu vīnogu dārzu, kurā aug aptuveni 80 šķirņu 600 vīnogu stādi. Omulīgajā vīna pagrabiņā ir iespēja nogaršot saimnieku darinātos mājas vīnus.

Brīvdienu idejas Abavas senlejā! Drubazas

Netālu no Sabiles atrodas Abavas rumbas ūdenskritums, kur vari apskatīt ūdenskritumu un izstaigāt dabas takas.

Dabas aizsardzības pārvalde 2. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 12.00 interesentus aicina piedalīties Putnu dienām veltītā pārgājienā Slīteres Nacionālā parkā, Kolkasraga apkārtnē ornitologa, biologa Ritvara Rekmaņa vadībā. Savukārt 2. un 3. aprīlī ikviens individuāls dabā gājējs aicināts izzināt Slīteres Nacionālā parka putnus īpaši Putnu dienām izveidotās izziņas pieturās Pēterezera dabas takā.

Brīvdienās nāc slidot uz Talsu hokeja halli!

Talsu hokeja halles darba laiks, afiša

Dundagas bibliotēka un Talsu Galvenā bibliotēka aicina uz grāmatas „Meitene hameleons” atvēršanu un tikšanos ar grāmatas autoriem Natāliju Morozovu un Tarasu Ivaščenko  ZOOM platformā 1. aprīlī plkst. 15.00–17.00.

Arī šajā nedēļas nogalē 2. aprīlī Kaltenes klubā esi aicināts uz lustīgo “Rojas reņģu ķēķi”. Šeit Tevi būs iespēja gan nogaršot vietējo uzņēmēju produkciju, gan aprunāties ar saimnieci Dinu Čubu un iemācīties gatavot Rojas pusē iecienītos reņģu ēdienus. Bērniem patiks radošā darbnīca „Pavasara prieks”. Iepazīīsti zemūdens pasauli kopā ar hidrobioloģe Solvita Strāķe.

2. aprīlī plkst. 14.00 Laucienes kultūras namā auduma maisiņu apgleznošana.

2. aprīlī plkst. 15.00 Ķūļciema BLPC Vandzenes TN amatierteātra viesizrāde “Kāzas”.

2. aprīlī plkst. 18.00 Stendes Tautas namā – Popiela!

2. aprīlī plkst. 18.00 Mērsraga Tautas namā popiela “Nopietni pa jokam”.

2. aprīlī plkst. 19.00 aicinām uz brīnišķīgu koncertprogrammu „Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis”!

Kinoteātra “Auseklis” repertuārs aprīlī.

kinoteātra Auseklis repertuārs