Skip to main content

Jaunumi

Dziedošais autobuss – Sabile

Brīvdienas Talsu novadā

4. maijā atzīmēsim Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu, par godu tai veltīti “Baltā galdauta svētki”, kad ikviens tiek aicināts atzīmēt 4. maiju pie balti klātiem galdiem. Šeit atradīsi 4. maija aktivitātes Talsu novadā, aicinām pievienoties sev ērtā laikā un vietā. Bet zemāk esam apkopojuši aktivitātes un brīvdienu piedāvājumus ko iespējams apvienot ar 4. maija […]

4. maijā atzīmēsim Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu, par godu tai veltīti “Baltā galdauta svētki”, kad ikviens tiek aicināts atzīmēt 4. maiju pie balti klātiem galdiem.

Šeit atradīsi 4. maija aktivitātes Talsu novadā, aicinām pievienoties sev ērtā laikā un vietā.

Bet zemāk esam apkopojuši aktivitātes un brīvdienu piedāvājumus ko iespējams apvienot ar 4. maija “Baltā galdauta svētkiem”.

Dodies lēnā pastaigā uz Talsu pilsētas promenādi

Šeit Tev būs iespēja vērot skaisto skatu un baudīt ko siltu un aukstu. Atpūtas vietas NR.33 saimnieki ir parūpējušies par Cafe Nr. 33 tapšanu un jau no šīs nedēļas nogales Tev pastaigas laikā būs iespēja nogaršot gardo saldējuma radziņu un iegādāties kafiju, lai tavu pastaigu padarītu vēl patīkamāku.

Un tas vēl nav viss. Tiek atklāta arī katamarānu sezona. Pavadi svētkus uz ezera – šeit pieejami divi katamarāni un laiva. Dod ziņu, ja plāno izbraucienu +371 27511117.

Ja tava pastaiga iekrīt 3. vai 4. maijā, ap plkst. 17. – 18.00, noteikti iegriezies pēc gardumiem Ceļojošais Franču makarūns Lielajā ielā 33.

Izraujies no ierastās vides

Ar prieku paziņojam, ka Talsu novada naktsmītnes ļoti gaida ciemos.

Ja vēl neesi izlēmis, kur pavadīt brīvdienas dodies uz Rezidence Kurzeme

Šeit varēsiet baudīt ēdienu līdzņemšanai, DJ mūziku un, pastaigājoties pa teritoriju, sestdien no 15.00 līdz 18.00, šur tur varēsiet satikt ceļojošo cirku no Liepājas, kuri būs devušies ceļojumā viesu nama teritorijā.

Šonedēļ aktīvo sezonu uzsāk kempings Bukdangas

Kempings “Bukdangas” piedāvā atpūtu pie Usmas ezera. Piedāvajumā ir airu laivas, ar kurām var aizirties uz kādu no daudzajām Usmas ezera saliņām. Tikai 10min airējuma attālumā atrodas Latvijas lielākā sala – Viskūžu sala! Arī maķšķerniekiem pie būs ko darīt – iespēja iegādāties licences makšķerēšanai Usmas ezerā. Usmas apkārtni no putna lidojuma varat vērot netalu esošajā Ūdrkalna skatu tornī, bet aktīvākas atpūtas cienītājiem pieejams velo maršruts apkārt Usmas ezeram. Netālu atrodas arī virvju trase un kvadraciklu noma Godeļpolā. 

Savu jauno sezonu šajā sestdienā – 1. maijā atklāj arī mucu kempings “Ezermala”

Brauciet ciemos, lai atpūstos pie ezera un izbaudītu dabas klusumu. Pieejamas 2 divvietīgās mucu mājiņas uz ezera un 2 četrvietīgās mucu mājiņas ezera krastā. Varēsiet mierīgi izbaudīt atpūtu vienatnē, divatā vai ģimenes lokā kopā ar bērniem. Iespēja atsevišķi rezervēt arī pirti vai baļļu!

Burvīga ziņa visiem “Spāres” draugiem – no 1. maija tūrisma un atpūtas centrs “Spāre” piedāvā četrus jaunus namiņus! Vēlies makšķerēt Gulbju ezerā šajās brīvdienās? Pieejamas laivas.

Pavadi brīvdienas Laumu dabas parkā

Laumu dabas parkā Tev būs iespēja izstaigāt augu, bižu, meža un putnu taku! Šī ir lieliska iespēja ne tikai izbaudīt atpūtu svaigā gaisā, bet arī uzzināt daudz jauna par augiem, putniem, bitēm, meža iemītniekiem. Pēc pastaigas, ar ģimeni iespējams uztaisīt pikniku, izmantojot ugunskura vietu, vai nobaudīt kādu gardu ēdienu no kafejnīcas.

Pirts Tavās mājās!

Vai nevēlies nekur braukt, bet gan svinēt svētkus savās mājās, tomēr pietrūkst kaut kas relaksācijai? Sabiles laivas piedāvā nogādāt pirti Tavās mājās, kur varēsi baudīt atpūtu ģimenes lokā. Pirtiņa ir jauna, ērta un gana plaša, ar patīkamu dizainu un lielisku gariņu!