Skip to main content

Jaunumi

Dziedošais autobuss - Izkusties Abavas senlejā

Ģimenes diena Talsu novadā

Nedēļas nogalē Talsu novadā tiks atzīmēta starptautiskā Ģimenes diena. Iepazīsties ar pasākumu programmu un pavadi laiku kopā ar ģimeni. 13. maijā no plkst. 16.00 – 20.00 Ģimenes diena Laidzē, pļaviņā pie bērnu laukuma. Šeit Tevi sagaida sportiskas un radošas aktivitātes – dārza spēles, stafetes, radošās darbnīcas un daudz kas cits! 14. maijā no plkst. 9.00 […]


Nedēļas nogalē Talsu novadā tiks atzīmēta starptautiskā Ģimenes diena. Iepazīsties ar pasākumu programmu un pavadi laiku kopā ar ģimeni.

13. maijā no plkst. 16.00 – 20.00 Ģimenes diena Laidzē, pļaviņā pie bērnu laukuma. Šeit Tevi sagaida sportiskas un radošas aktivitātes – dārza spēles, stafetes, radošās darbnīcas un daudz kas cits!

14. maijā no plkst. 9.00 Pļavu muižas diena ar dažādām aktivitātēm visai ģimenei.

14. maijā plkst. 11.00 Ģimenes diena Strazdē. Piedalies ekspedīcijā “KĻūsti par detektīvu un dabas pētnieku”! Pavadi laiku ar ģimeni, piedalies zumbā un fotoorientēšanās uzdevumā un saņem pārsteiguma balvas.

15. maijā plkst. 11.00 Ģimenes dienas ietvaros Mērsragā norisināsies fotoorientēšanās sacensības. Meklēt jautājumus un pareizās atbildes uz tiem – varēs vairāku stundu garumā. Ātrums netiks vērtēts, bet precizitāte gan!

15. maijā plkst. 12.00 Ģimenes diena Kolkas Tautas namā. Bērniem iespēja jautri pavadīt laiku kopā ar radošo apvienību “Kolibri”.

15. maijā Dundagas parka estrādē no plkst. 14.00 Ģimenes dienas koncerts kopā ar deju kolektīvu “Sensus”, kā arī Māra Blāzes muzikālais sveiciens.