Skip to main content

Jaunumi

ZZ Čempionāts

Ģimenes aicinātas piedalīties ZZ Čempionāta lielajā finālā arī Talsu apkārtnē

15. maijā norisināsies „ZZ Čempionāta” Ģimenes kausa lielais fināls, un viena no desmit fināla norises vietām būs Talsi un apkārtne. Ģimenēm būs iespēja doties vienas dienas piedzīvojumā, orientēties, meklēt kontrolpunktus un visiem kopā pildīt dažādus radošus uzdevumus. Starp visiem dalībniekiem, kas piedalījušies „ZZ Čempionāta” Ģimenes kausā, tiks izlozēta arī galvenā balva – 2000 eiro kopīgiem […]

15. maijā norisināsies „ZZ Čempionāta” Ģimenes kausa lielais fināls, un viena no desmit fināla norises vietām būs Talsi un apkārtne. Ģimenēm būs iespēja doties vienas dienas piedzīvojumā, orientēties, meklēt kontrolpunktus un visiem kopā pildīt dažādus radošus uzdevumus. Starp visiem dalībniekiem, kas piedalījušies „ZZ Čempionāta” Ģimenes kausā, tiks izlozēta arī galvenā balva – 2000 eiro kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem.

„ZZ Čempionāts” ir lielākās skolēnu prāta un sporta spēlēs Latvijā, kas ik gadu pulcina vairākus desmitus tūkstošus skolēnu no visiem Latvijas novadiem, lai palīdzētu klasēm kļūt par saliedētām un stiprām komandām. Šogad pandēmijas apstākļos pulcēties nav ieteicams, tāpēc „ZZ Čempionāts” piedāvā iespēju saliedēt tos, kas dzīvo zem viena jumta, pildot radošus uzdevumus ģimenes lokā.

Jau šonedēļ, Starptautiskajā Ģimenes dienā, būs iespēja ikvienam bez maksas aizvadīt interesantu dienu (5-7 stundu garumā) ģimenes lokā, piedaloties auto un pastaigu orientēšanās sacensībās, kur noderēs gan izveicība un izdoma, gan ģimenes spēks un vienotība.

„ZZ Čempionāts” norisināsies desmit dažādās vietās visā Latvijā – Talsos, Pāvilostā, Saldū, Jelgavā, Aizkrauklē, Preiļos, Alūksnē, Valmierā, Salacgrīvā un Rīgā.

Visas zonas būs vienlīdz aizraujošas un katrā vietā būs atrodami dažādi uzdevumi: ZZ Lāču medības – meklē, atrodi, izzini; Sadales Tīkla Drošības trase – foto, radošums, erudīcija; Tele2 Emoji mīklu trase – seko norādēm, atrodi, atrisini mīklu; Vitamīnu un spēka punkts.

Lai piedalītos spēlē, savas zināšanas un atraktivitāti pierādīt varēs gan paši mazākie, gan jau pieaugušie, reģistrējoties šeit un izveidojot savu ģimenes komandu divu līdz piecu cilvēku sastāvā.

Katrai komandai nepieciešams viens viedtālrunis ar lejupielādētu bezmaksas aplikāciju „LoQuiz”, kur būs redzams maršruts un kontrolpunkti, un šajos punktos tiks doti uzdevumi, kas būs atrodami lietotnē, uzsākot spēles gaitu.

Tiem, kas finālā piedalīsies Talsu reģionā vai citviet ārpus Rīgas posma (Rīgā būs tikai kājāmgājēju spēle), būs jāpārvietojas ar automašīnu, jo kontrolpunkti atradīsies aptuveni 5-15 minūšu brauciena attālumā viens no otra, tāpēc komandā vajadzēs kādu ar autovadītāja tiesībām.

„Iepriekšējos 14 gadus ar „ZZ Čempionāta” palīdzību mēs rūpējāmies par to, lai stiprinātu skolu klašu kolektīvus un motivētu jauniešus. Šogad, kad mācību gads jau tā ir izvērties pietiekami sarežģīts, izlēmām uzmanību veltīt tieši ģimenēm, kurām šobrīd ir daudz lielāka atbildība un iesaiste skolēnu mācību procesā. Ar šī gada aktivitātēm mēs vēlamies parūpēties par to, lai ģimenēm būtu zināšanas un rīki, kurus izmantot, lai pēc iespējas veiksmīgāk pārdzīvotu šo sarežģīto laiku,” saka „Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Mobilo sakaru operators Tele2 jau 15. gadu rīko „ZZ čempionātu”, un ilgu gadu pieredzes rezultātā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar tādiem partneriem, kā Veselības Ministrija, AS „Sadales tīkls”, LLU programma Piens un augļi skolām, ASV vēstniecība Rīgā, Biedrība ģimenes atbalstam „Tēvi”.

Ģimenes reģistrēties un papildu informāciju par visām aktivitātēm var atrast www.zzcempionats.lv.

Renāte Freiberga