Skip to main content

Jaunumi

Apceļo Talsu novadu

Pēc valsts svētkiem dodies izkustēties brīvā dabā, pēc tam iestiprinies kādā no Talsu novada kafejnīcām un atpūties viesu namā. Esam apkopojuši dažas idejas, lai Tavas brīvdienas būtu patiesi aizraujošas. Lai apvienotu kārtīgu pastaigu ar mākslas baudīšanu dodies uz Pedvāles mākslas parku. Izstaigā Talsu deviņu pakalnu maršrutu un paviesojies visos deviņos pilsētas pakalnos. Neļauj laikapstākļiem atturēt […]

Pēc valsts svētkiem dodies izkustēties brīvā dabā, pēc tam iestiprinies kādā no Talsu novada kafejnīcām un atpūties viesu namā. Esam apkopojuši dažas idejas, lai Tavas brīvdienas būtu patiesi aizraujošas.

Lai apvienotu kārtīgu pastaigu ar mākslas baudīšanu dodies uz Pedvāles mākslas parku.

Izstaigā Talsu deviņu pakalnu maršrutu un paviesojies visos deviņos pilsētas pakalnos.

Talsu pilskalns

Neļauj laikapstākļiem atturēt Tevi no laba laika pavadīšanas svaigā gaisā! Aptuveni 1,5 km attālumā no Kaltenes jūrmalas atrodas lieli akmens krāvumi mežā, kas tiek dēvēti par kalvām. Līdzīgi veidojumi nevienā citā Latvijas piekrastē nav sastopami. Šeit izveodota aptuveni 2km gara taka.

Ar takas maršrutu iepazīsties šeit

Vēlies redzēt ko mazliet neparastu, dodies apskatīt Liepniekvalka alas. Liepniekvalka krastos izveidojies smilšakmens atsegums, kurā avoti izskalojuši Latvijā netipisku alu un pazemes eju labirintu. Tā ir sarežģīta šauru pazemes alu sistēma ar piecām ieejām.

GPS: 57.432043, 22.314787

Ja vēlies būt tuvāk jūrai dodies uz Mērsraga zemes ragu, kas ir otrs lielākais un izteiksmīgākais zemesrags Latvijā. Tas ir sauszemes izvirzījums Rīgas jūras līča rietumu piekrastē, ~ 2 km uz ziemeļiem no Mērsraga ciemata. Šaurā pludmale un zemūdens nogāze 3-12m dziļumā klāta ar akmeņiem. 

Svētku nedēļā 20. novembrī kinoteātrī „Auseklis” noskaties jaunāko Lailas Pakalniņas filmu „SPOGULĪ.

Kino repertuārs no 19. – 28. novembrim.

Kino repertuārs 19. - 28. novembris

Ieteikumi ko vēl darīt Talsu novadā:

Izstaigā Talsu novada dabas takas

Deviņas idejas, ko darīt deviņu pakalnu – Talsu – novadā 

Ēvažu dabas taka

Kur paēst Talsu apkārtnē

Kur paēst Dundagas apkārtnē

Kur paēst Mērsraga apkārtnē

Kur paēst Rojas apkārtnē

Kafejnīca Galdiņ klājies

Kur palikt Talsu apkārtnē

Kur palikt Dundagas apkārtnē

Kur palikt Mērsraga apkārtnē

Kur palikt Rojas apkārtnē

Ziemīga nedēļa Talsu novadā, naktsmītnes Talsos