Skip to main content

Jaunumi

Muzeju nakts pasākumi Talsu novadā

Šajā nedēļas nogalē 18. reizi visā Latvijā norisināsies “Muzeju nakts”, arī Talsu novada pilis, muižas un muzeji aicina iepazīt muzeju interesantā un saistošā veidā. Pēc divu gadu pārtraukuma Talsu novada muzejā atgriežas Muzeju nakts līdz šim neierastā formātā, apvienojot divus notikumus vienā pasākumā. Talsu novada muzejs 14. maijā apvienos divus skaistus notikumus vienā pasākumā – Diena […]

Šajā nedēļas nogalē 18. reizi visā Latvijā norisināsies “Muzeju nakts”, arī Talsu novada pilis, muižas un muzeji aicina iepazīt muzeju interesantā un saistošā veidā.

Pēc divu gadu pārtraukuma Talsu novada muzejā atgriežas Muzeju nakts līdz šim neierastā formātā, apvienojot divus notikumus vienā pasākumā. Talsu novada muzejs 14. maijā apvienos divus skaistus notikumus vienā pasākumā – Diena mākslā, nakts muzejā. Plkst 16.00 Talsu novada muzeja pagalmā notiks performances grupas Animist un skaņu mākslinieka Arvja Kantiševa performance „Baltais troksnis”. Muzeju nakts programma Talsu novada muzejā turpināsies līdz pat plkst. 23.00, kuras laikā muzeja apmeklētāji varēs sajust īstu muzeja noskaņu,

Jau no plkst. 19.00 Muzeju nakts ietvaros apmeklē Latvijas Lauksaimniecības muzeju, kur Tevi sagaida gan muzikāls veltījums, gan arī iespēja bez maksas apskatīt muzeja patstāvīgo ekspozīciju. Zemītes TN amatierteātra “Ai-z-iet” komēdija “Viņa ir īstā muterīt”. Radošās darbnīcas, spēles un atrakcijas.

Muzeju nakts ietvaros dodies uz Rojas jūras zvejniecības muzeju vai uz tā filiāli Kaltenes klubs, kur norisināsies dažādas aktivitātes.

No plkst. 18:00 – 22:00 “Kubalu skolā – muzejā” norisināsies ikgadējā Muzeju nakts. Šī gada pasākuma nosaukums – “Pavasaris senajā skolā”. Programmā dažādas aktivitātes – orientēšanās, āra spēles un fotostūrītis.

No plkst. 20.00 apmeklē Muzeju nakti Tiņģeres muižā. Apskati muižu un muzeju kā arī baudi seno deju grupas “Magnolija” priekšnesumu un apgūsti 19. gs. deju soļus.