Skip to main content

Jaunumi

Talsu Rallijs kājāmgājējiem - afiša

Talsu rallijs kājāmgājējiem

Gaidot Rally Liepāja, Talsu tūrisma informācijas centrs piedāvā iejusties rallija pilota un stūrmaņa lomā. No 26. jūnija līdz 4. jūlijam dodies Talsu rallijā kājāmgājējiem un saņem balvu! Apmeklē Talsu tūrisma informācijas centru, kur saņemsi savu kājāmgājēju rallija dalībnieka karti vai lejupielādē to ŠEIT. Izpēti rallija stenogrammas apzīmējumus, seko maršrutam pēc stenogrammas norādēm, pa ceļam uzņem […]

Gaidot Rally Liepāja, Talsu tūrisma informācijas centrs piedāvā iejusties rallija pilota un stūrmaņa lomā. No 26. jūnija līdz 4. jūlijam dodies Talsu rallijā kājāmgājējiem un saņem balvu!

Apmeklē Talsu tūrisma informācijas centru, kur saņemsi savu kājāmgājēju rallija dalībnieka karti vai lejupielādē to ŠEIT. Izpēti rallija stenogrammas apzīmējumus, seko maršrutam pēc stenogrammas norādēm, pa ceļam uzņem 3 foto, atsūti tos WhatsApp uz nr. 26469057 līdz 4. jūlijam un par pareizām atbildēm saņem balvu no Talsu tūrisma informācijas centra – lukturīti vai atslēgu piekariņu ar Talsu simboliku!

Talsu novada tūrisma informācijas centrs
Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads
tic@talsi.lvvisittalsi.com
26469057