Skip to main content

Jaunumi

Izstādes Rallijs afiša

Izstāde Rallijs Valdemārpils izstāžu zālē

Rallijs “Talsi” ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, jo pirmo reizi autorallijs Talsos sarīkots 1966. gadā. Čempionu sacīkstes un organizatoru neatlaidība padarīja Talsu ralliju plaši pazīstamu arī starptautiskā līmenī.

Maija mēnesī Valdemārpils izstāžu zālē, apskatāma dubultizstāde, kas ir kā ceļojums cauri laikam un emocijām.

Talsu novada muzeja ceļojošajā izstādē “Autoralljs “Talsi”” apkopotas fotogrāfijas, notikumi un informācija par rallija leģendām, atsaucot atmiņā nozīmīgākos mirkļus autorallija vēsturē. Tas ir ieskats rallija “Talsi” vēsturē vairāk kā pusgadsimta garumā.

Daiņa Kārkluvalka izstādes “Rallijs” vizuāli aizraujošās fotogrāfijas ir sākot no 2005. gada, kas uzņemtas pašā rallija trases sirdī, ietverot ātrumposmus, skatītāju emocijas un atmosfēru Talsos.

“Rallijs, tas ir kaut kas netverams. To varētu salīdzināt ar Dziesmu svētkiem vai ar kāzām. Noskaņa ir īpatnēja, tāda, kas uzvirmo un pēc divām dienām pazūd kā nebijusi, “ saka autors Dainis Kārkluvalks.

Izstāde “Rallijs” tapusi sadarbībā ar Valdemārpils bibliotēku un ir apskatāma Valdemārpils izstāžu zālē, Raiņa ielā 14a.

P., O., T., C. no plkst. 10.00 – 18.00

Informāciju sagatavoja

Karīna Leinberga – Lemberga

Valdemārpils Tūrisma informācijas centra vadītāja

visitvaldemarpils@talsi.lv

+ 371 25486793

Izstādes Rallijs afiša