Skip to main content

Jaunumi

Laumu dabas parka atrakcijas

Nosvini mācību gada beigas Talsu pusē

Tūlīt sāksies tik ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks. Mēs esam apkopojuši idejas, lai vari interesanti un aktīvi nosvinēt mācību gada beigas Talsu novadā. Ieplāno atpūtu Laumās Šeit pieejami skaisti brīvdienu namiņi visai ģimenei. Varēsiet izstaigāt izziņu takas, kopā ar bērniem spēlēties rotaļu laukumos, izmantot aktīvās atpūtas iespējas – Sporta taku un disku golfu, gan arī mūsu […]

Tūlīt sāksies tik ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks. Mēs esam apkopojuši idejas, lai vari interesanti un aktīvi nosvinēt mācību gada beigas Talsu novadā.

Ieplāno atpūtu Laumās

Šeit pieejami skaisti brīvdienu namiņi visai ģimenei. Varēsiet izstaigāt izziņu takas, kopā ar bērniem spēlēties rotaļu laukumos, izmantot aktīvās atpūtas iespējas – Sporta taku un disku golfu, gan arī mūsu kafejnīcā nobaudīt gardos saldējuma kokteiļus vai Laumiņu plānās pankūkas.

Iznomā katamarānu vai laivu atpūtas vietā Nr. 33

Ja vēlies pavadīt jauku dienu, pēcpusdienu vai vakaru, dodies uz Talsu ezera promenādi, kur atpūtas vietā Nr.33 varēsi iznomāt katamarānu vai laivu izbraucienam pa ezeru. Piedāvājumā arī gards saldējums, kafija un frī.

Talsu ezera promenāde, katamarāni

Atpūties Bandeniekos

Lauku sētā Bandenieki ir iespēja baudīt īstu lauku mieru. Kopā ar ģimeni vari relaksēties kublā vai pirtī kā arī palikt brīvdienu mājā. Ja esat aktīvas atpūtas piekritēji un vēlaties izmēģināt ko vairāk, tad piedāvājumā ir arī ekstrēms brauciens ar krievu laiku “Bobiku” pa meža bezceļa trasi.

Tā kā saimniecībā darbojas bitenieki, tad vēl viena aktivitāte ir sveču darbnīca, kurā strādā ar 100% tīru bišu vasku. Šī ir aktivitāte, kas patiks gan lieliem, gan maziem. Kamēr svecītes sacietē, tikmēr notiek saimniecībā ražoto bišu produktu degustācija.

Pieteikties pa tel. +371 29129832

Spēlē deviņkalnu disku golfu un Deviņkalnu mini golfu

Deviņkalnu disku golfa parks paplašina piedāvājuma klāstu un nu šeit pieejams arī deviņkalnu mini golfs. Šis būs aizraujoš pasākums visai ģimenei. Teritorijā izvietoti pirmie 9 laukumiņi, kas ir piemēroti ikvienam spēlētājam.

Iepriekš piesakies pa tel. +371 226132666

Maksa 3 EUR no personas.

Kā arī vari sevi pierādit disku golfa trasē.

Spēles dabā – daba spēlēs atpūtas vietā “RĪTI”

Talsu pauguraines dabas parka teritorijā esošajā atpūtas vietā “Rīti” izveidotas piecas spēles, kuras iespējams spēlēt āra teritorijā. Ģimenēm pieejamas bumbu spēles ar vārtiem un volejbola tīklu – bumbiņu mešana “grozos”, riņķu mešana, spēle “ uz desām! ”, šūpoles “stārķa ligzda”, “pabaro zvērus!”. 

Spēles pieejamas iepriekš elektroniski reģistrējot apmeklējumu ŠEIT.

Sēles atpūtas vietā Rīti

Apciemo Sabiles Vīna kalnu

Vārtus apmeklētājiem ir vēris Sabiles Vīna kalns, kura bagātīgos vīnogu vaibstus skaistajā Abavas ielejā veido 30 šķirņu vīnogulāju.

Vīna kalns Sabilē atrodas Kalna ielā. Vīna kalna kase atvērta katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, bet pirmdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Ieejas maksa Vīna kalnā: pieaugušajiem 0,70 EUR, bērniem un pensionāriem 0,40 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas.

Sabiles Vīna kalns ver vārtus apmeklētājiem

Piesaki ekskursiju kādā no Talsu novada muižu parkiem

Ievērojot piesardzību – divu mājsaimniecību ietvaros, līdz 10 cilvēkiem, ar iepriekšēju pieteikšanos, pieejamas ekskursijas Talsu novada muižu āra teritorijās gida pavadībā.. Ekskursijas laikā uzzināsiet daudz interesanta par muižu vēsturi.

TIŅĢERĒ

Tiņģeres muižas (Tingern) kungu māja celta laikā no 1800. līdz 1805.gadam. Šobrīd muižā atrodas kultūras centrs, pagasta pārvalde, bibliotēka, kapela, ir saglabājies ainavu parks ar Mīlestības saliņu, avota grotu un pastaigu takām. 

Pieteikties pa tālruni +371 26324662

SPĀRĒ

Spāres muižas ēka celta ap 1790. gadu. Tā ir vienstāva mūra celtne ar augstu cokolstāvu un ļoti interesantām divu laidumu kāpnēm, kuru margās iekalta monogramma. Šeit varat doties ekskursijā pa muižas apkārtni.

Pieteikties pa tālruni +371 28620076

STRAZDĒ

Strazdes muiža – muižas kungu māja, kalte, spirta brūzis (1886), kalpu mājas, saimniecības ēkas, klēts un ainavu parks ar vērtīgām introducēto koku sugām un lapegļu audzi. Īpašais pasākums „Strazdes muižas rūķu burziņš”. Muižas rūķus var satikt iepriekš piesakoties.

Šajā nedēļas nogalē iespējams individuāli izstaigāt muižas parku.

Spāres muiža

Ja vēlies paēst ārpus mājas – kādā no Talsu novada āra terasēm vai pasūtīt ēdienu līdzņemšanai ieskaties ŠEIT

Kafejnīca Pannas