Skip to main content

Jaunumi

Lielākie pasākumi 2020, Tiguļkalns

Tver vasaras mirkļus „Tiguļkalnā” un Talsu pusē

Šī gada 8. augustā pulksten 20.00 Talsos jau devīto reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas koncerts “Tiguļkalns”, kur komponists katru gadu augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem kopā aicina savus mūzikas draugus un domubiedrus. Kā “Delfi” informēja mūziķa pārstāvji, Tiguls kopā ar Rīgas Doma zēnu kori Mārtiņa Klišāna vadībā un izcilu mūziķu instrumentālo grupu, Guntaru Prāni, Beāti […]

Šī gada 8. augustā pulksten 20.00 Talsos jau devīto reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas koncerts “Tiguļkalns”, kur komponists katru gadu augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem kopā aicina savus mūzikas draugus un domubiedrus.

“Delfi” informēja mūziķa pārstāvji, Tiguls kopā ar Rīgas Doma zēnu kori Mārtiņa Klišāna vadībā un izcilu mūziķu instrumentālo grupu, Guntaru Prāni, Beāti Zviedri, Andi Klučnieku, Rihardu Lībieti, Robertu Rasu, Kristeru Hartmani šogad Tiguļkalnā klausītājus priecēs ar programmu “Rīta un vakara dziesmas”. Koncertā būs iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas “Lec, Saulīte” un “Dod, Dieviņi”. Pateicoties kopprojektam, minētās dziesmas pirmo reizi tiks izdotas arī ierakstā zēnu kora izpildījumā, ko būs iespējams iegādāties koncerta laikā.

Pirms koncerta un koncerta laikā būs satiksmes ierobežojumi.

Ko vēl darīt Talsu pusē

Braucot uz Raimonda Tigula koncertu Tiguļkalnā, ierodies ātrāk un uzkavējies ilgāk Talsu pusē.

7. augustā plkst. 20.00 Usmas ezerā pie Mazalksnītes salas priecēs koncerts „Usmas saulrieta sonāte”.

8. augustā dodies un izbaudi Talsu novada pagastu svētkus. No plkst. 9.30 Vandzenes sporta svētki. No plkst. 10.00 Lībagu pagasta un sporta svētki pie Lībagu BLPC. Valdgales pagasta dienas pie Valdgales tautas nama.

8. augustā no 14.00-18.00 vēl siltāk, pat karstāk būs CIPARNĪCAS Tals’ keramik‘ pagalmā un darbnīcā. Audiogastronomisks piedzīvojums -MEISTARKLASES pavāra Artūra gatavoto ČILLI un SUN LAP veselīgajām ledus tējām. 

Talsu novada muzejs 8. augustā plkst. 18.00, pirms koncerta Tiguļkalnā, aicina uz izstādes „Tekstilnieču satikšanās” atklāšanu. Šī būs iespēja vaigu vaigā tikties ar divām dāmām no darbīgās Latvijas Tekstilmākslas asociācijas – laika biedrēm Ingrīdu Sūnu un Zani Lūsi. Apskatāma arī gleznu izstāde “Divi ainavā. Biezbārdis un Poļikovs”

Aktīvākai laika pavadīšanai piedāvājam iepazīt 9 pakalnu pilsētu – Talsus ar interaktīvā piedzīvojumu “Talsi = 9 pa’ 9” vai kvestu ”Talsu Deviņkalnu loks”. Vari piedalīties Lāzertaga atvērtajā spēle vai uzspēlēt disku golfu.

Vairāk apskates vietu un noderīgas informācijas Talsu pilsētas kartē.

Kur paēst Talsu pusē

Kur palikt Talsos un tuvākajā apkārtnē