Augu un dzīvnieku taka atpūtas vietā „Rīti”

„Rītos” ir pastaigu taka, kas vijas pa Talsu pauguraines uzkalniem un ielejām, pa egļu meža pakrēslu, pāri slapjai ieplakai pa reķa tiltiņiem, pa
pļavām un veco ceļa dambi. Takā reizumis var sastapt arī gudro kraukli, viltīgo lapsu un graciozo stirnu. Taka māca iet lēni, ieklausīties, saredzēt un saprast. Tiem, kam gribas doties ātrā sportiskā pastaigā vai skrējienā – piedāvājam doties pa sporta trasi.

Atpūtai un apdomai izbūvēta nojume – lapene un „Pepijas” māja mazajiem apmeklētājiem. Ugunskura vieta ar cepšanas un vārīšanas iespējām, lai iestiprinātos pēc aktīvās pastaigas vai sporta spēlēm. Sportiskajiem un azartiskajiem atpūtas vietas apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja uzspēlēt pludmales volejbolu, minifutbolu. Vēja un „lidojuma” iespaidus var iegūt šūpojoties šūpolēs vai lēkājot pa batutu. Bērni var apskatīt lauku sētā dzīvojošos dzīvniekus – trušus, vistas un aitas.

Aktīvās atpūtas pasākumi ar sezonas tematiku (bērnu piknika ballītes, makšķerēšana mazajiem, aitu cirpšana, meža zemeņu ēšana, siena talka, pirtsslotu siešana, tēju vākšana, nakts pastaiga u.c.) un ugunskura zupas baudīšana.

"Rīti", Laidzes pagasts, Talsu novads
57.252682,22.621515 +371 29287285