Augu un dzīvnieku takas atpūtas vietā „Rīti”

Pastaigu takas “Rītos” vijas pa Talsu pauguraines uzkalniem un ielejām, egļu mežu un pļavām. Taka veidota 2 daļās – augu taka un dzīvnieku taka. Taka māca iet lēni, ieklausīties, saredzēt un saprast. Tiem, kam gribas doties ātrā sportiskā pastaigā vai skrējienā, iespējams doties arī pa trešo, lielāko loku – sporta trasi.
Takas malās izvietoti informācijas stendi ar tajā sastopamo augu un dzīvnieku aprakstiem, pieejamas atpūtas un ugunskura vietas, volejbola laukums, minifutbols. Izbūvēta arī maksas nojume, ar ugunskura vietu ar cepšanas un vārīšanas iespējām, malku. Par maksu pieejami arī aktīvās atpūtas pasākumi ar sezonas tematiku (bērnu piknika ballītes, makšķerēšana mazajiem, aitu cirpšana, meža zemeņu ēšana, siena talka, pirtsslotu siešana, tēju vākšana, nakts pastaiga u.c.) un ugunskura zupas baudīšanu.

Pieejamība: ar kājām, piemērota nūjošanai

Apskatei nepieciešamais laiks: 1 h

Garums: 3 km

Marķējums: Daļēji marķēta – gar taku ik pa laikam izvietotas informācijas plāksnes

Veids: Lokveida

Segums: Iestaigāta taka

Lejupielādējiet takas GPX

Lai atvērtu GPX failu ar takas maršrutu mobilajā tālrunī vai datorā jābūt instalētai kādai no ceļošanas aplikācijām vai kartēm, piem., Wikiloc, Outdooractive, ViewRanger, OS Maps vai arī citām GPX failu lasīšanas programmām un aplikācijām

"Rīti", Laidzes pagasts, Talsu novads
57.252682,22.621515 +371 29287285