Skip to main content

Jaunumi

Muzeju nakts, afiša

Muzeju nakts Latvijas Lauksaimniecības muzejā

Muzeju nakts Latvijā norisināsies jau 19. reizi, un šī gada vienojošā tēma ir “Radīšana”. Latvijas Lauksaimniecības muzejs 13. maijā aicina uz Muzeju nakts pasākumu “Darbs rada darītāju”, kur īpaši vēlamies izcelt kalēja, kokgriezēja, bitenieka un rokdarbnieku prasmes. Pasākumu atklāsim plkst. 19.00 kopā ar Stendes tautas nama kolektīviem – VP TDK “Teika”, sieviešu vokālo ansambli “Gaisma” un vīru vokālo […]

Muzeju nakts Latvijā norisināsies jau 19. reizi, un šī gada vienojošā tēma ir “Radīšana”. Latvijas Lauksaimniecības muzejs 13. maijā aicina uz Muzeju nakts pasākumu “Darbs rada darītāju”, kur īpaši vēlamies izcelt kalēja, kokgriezēja, bitenieka un rokdarbnieku prasmes.

Pasākumu atklāsim plkst. 19.00 kopā ar Stendes tautas nama kolektīviem – VP TDK “Teika”, sieviešu vokālo ansambli “Gaisma” un vīru vokālo ansambli “Stende”. Bet jau plkst. 20.00 apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja vērot kalēja darba procesu un zirga apkalšanu.

Visa vakara garumā līdz pat pusnaktij muzeja telpās būs apskatāmas gan pastāvīgās ekspozīcijas un izstādes, gan jaunas izstādes – AREI Stendes pētniecības centra izstāde “100 ražas gadi bildēs”, kas veltīta pētniecības centra simtgadei, un Inas Valteres vadīto rokdarbu pulciņu dalībnieku darbu izstāde.

Tāpat apmeklētājus gaidīs mājražotāju (“Ainas Maize”, “Bites Bandeniekos”, “StoneHill”, Kārlis Ziediņš) un Valdemārpils Mazpulka lauku labumu un stādu tirdziņš, bērni varēs piedalīties radošajās darbnīcās un spēlēs, bet cienastā baudīsim Aijas saldo grūbu zupu (cena 1.00 eiro).

Ieeja bez maksas.