Skip to main content

Jaunumi

Dziedošais autobuss - Pēc zirga bučas Talsu paugurainē

Atklāj lauku saimniecības Talsu novadā

Lībagu pagasta svētki un nakts pastaiga 12. jūnijā Lībagos tiks svinēti pagasta svētki – aktīvās atpūtas piepildīta diena un gaismota nakts! Iepazīsties ar svētku programmu. No 12. – 13. jūnijam norisināsies akcija Atvērtās dienas laukos”, kas ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums. Akcijas laikā Tev būs lieliska iespēja iepazīt vietējo uzņēmēju, piļu, muižu, amatnieku, lauku saimniecību u.c. […]

Lībagu pagasta svētki un nakts pastaiga

12. jūnijā Lībagos tiks svinēti pagasta svētki – aktīvās atpūtas piepildīta diena un gaismota nakts! Iepazīsties ar svētku programmu.

No 12. – 13. jūnijam norisināsies akcija Atvērtās dienas laukos”, kas ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums. Akcijas laikā Tev būs lieliska iespēja iepazīt vietējo uzņēmēju, piļu, muižu, amatnieku, lauku saimniecību u.c. piedāvājumu. Turklāt akcijas laikā, pasākuma dienās, saimnieki piedāvā atlaides, īpaši sagatavotas programmas, kā arī draudzīgākas cenas saviem produktiem un pakalpojumiem. Ieskaties zemāk un uzzini kuri ir Talsu novada akcijas dalībnieki, piesaki ierašanos un dodies ceļā.

Iepazīsti Latvijas Lauksaimniecības muzeju

Dodies uz Latvijas Lauksaimniecības muzeju un iepazīsi lietas, kas liecina par mūsu senču gudrību un strādīgumu.

Atvērtās dienas laukos latvijas lauksaimniecības muzejā, afiša

Piesaule – Sārtu vaigu un ogu prieks dzērveņu laukā!

Pastaiga lielogu dzērveņu audzētavā “Piesaule” ar dzērveņu ogu degustēšanu, iespēja iegādāties ražojošus dzērveņu stādus, dzērveņu sulu, u.c. produktus.

Lielogu dzērveņu audzētava "Piesaule"

Tiņģeres muiža – visu dienu Tiņģeres muižā

12. jūnijā plkst. 12:00, 14:00, 16:00 ekskursijas Tiņģeres muižas dāmu pavadībā pa muižu un parku. Aktīvākas atpūtas cienītājiem iespēja izstaigāt izzinošu taku ar slēpņošanas elementiem. Pavadi laiku muižas dārzā, spēlējot dažādas 19.gs. spēles.

Rezidence Kurzeme – “Meža stāsti”

Kopā ar Kalvi Kalniņu aicinām pārgājienā, savienojumā ar jaunu zināšanu apguvi, skaistu atpūtu ģimenēm un draugu kompānijām. Pārgājiena noslēgumā, viesu namā “Rezidence Kurzeme”, baudīsim gardu maltīti.

Mini zoo Rančo – dzīvnieku dzīve

Dodies uz Mini Zoo Rančo, šeit Tev būs iespēja apskatīt dažādus dzīvniekus un tos pabarot. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Mini Zoo "Rančo"

Sabiles sidrs – Sagaidi vasaru ar malku dzirkstoša prieka!

Tūre Sabiles sidra ražotnē. Piesakies kādai no ekskursijām no 10. – 13. jūnijam plkst. 12:00, 13:00, 14:00, 15:00. Grupām lūgums pieteikties iepriekš e-pastā visit@sabilessidrs.lv.

Sabiles sidrs

Paviesojies ģimenes vīna darītavā “Abavas”

Abavas vīna darītava piedāvā gardēžu tūres, individuālās un grupu ekskursijas, kuras vadīs vīna darīšanas eksperti, sniedzot Jums neatkārtojamu Abavas dzērienu pieredzes piedzīvojumu!

Dodies uz Talsu novada muzeju

No 4. jūnija Talsu novada muzejs ir atvērts apmeklētājiem! Muzeja darbinieki atvēršanas svētkiem ir rūpīgi gatavojušies, tāpēc apmeklējums muzejā būs patīkams un epidemioloģiski drošs.

Talsu novada muzejs atvērts apmeklētājiem

Apskati Sabiles sinagogas vēsturisko liecību ekspozīciju

No 7. jūnija apmeklētājiem durvis ver Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs, kurš atrodas atjaunotās Sabiles sinagogas telpās. Centra telpās ir apskatāma Sabiles sinagogas vēsturisko liecību ekspozīcija un centrā var saņemt tūrisma informāciju.