Sabiles sidrs

Izgaršo īstu ābolu sidru pie mums Sabilē!

Vai zināji, ka viena no Sabiles vīnogām patiesībā ir ābols? Sabili – vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu “Sabiles sidrs” papildina ar sidra darīšanas un kultūras attīstību.

Sidra darītavas telpas atrodas teju pašā Sabiles centrā – Rīgas ielā 22. Telpas, kurās mājo “Sabiles Sidrs” ir ar gandrīz 100 gadus senu ražošanas vēsturi – pirms tam šeit ir bijusi sērkociņu fabrika “Made at Sabile”, kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca u.c.

“Sabiles Sidrs” dibināts 2009. gadā. Kopš tā brīža šeit katru rudeni ierodas Kurzemes saimnieki, lai nodotu savos dārzos audzētos ābolus. Vēlāk no tiem tiek izspiesta sula un dabīgā veidā raudzēts sidrs.

Aicinām izmantot ekskursiju piedāvājumu, kurā varēsiet
iepazīsties ar:

  • ražotnes vēsturi,
  • ideju par sidra ražotnes izveidi,
  • sidra darināšanas vēsturi un tradīcijām,
  • sidra ražošanas procesu, ražošanas telpām un iekārtām.

Ekskursijas noslēgumā – dažādu sidra veidu degustācija. Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties “Sabiles Sidra” veikaliņā.

Ekskursija ilgst aptuveni vienu stundu.

Sidra ražotnē uzņem viesu grupas. Minimālā cena par rūpnīcas apskati, iepazīšanos ar ražošanas procesu un sidra degustāciju ir 50 € . Ja grupā ir vairāk nekā 6 cilvēki, tiek piemērota cena 10 € no apmeklētāja.  Autovadītajiem, nepilngadīgām personām un citiem, kuri nepiedalās degustācijā maksa par apmeklējumu 6 €. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas. 

Ražotnē ar prieku uzņem īpašus viesus – jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus u.c. Iepriekš piesakoties, tiek pielāgota apmeklējuma programma.

 

 

 

 

Rīgas iela 22, Sabile, Talsu novads, LV-3294
57.043251,22.576090Tālrunis ikona +371 61301707