Sabiles sidrs

Ražošanas iekārtu skaņas, cilvēku darba rokas, kustība, dzīvīgums ir bijis un arī šobrīd mājo “Sabiles Sidra” ražošanas telpās. Šobrīd “FABRIKAS” telpas ir izveidotas, lai ražotu ābolu sidru. Telpas, kurās mājo “Sabiles Sidrs” ir ar gandrīz 100 gadus senu ražošanas vēsturi – pirms tam šeit ir bijusi sērkociņu fabrika “Made at Sabile”, kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca u.c.

Aicinām izmantot ekskursiju piedāvājumu, kurā varēsiet
iepazīsties ar:

  • ražotnes vēsturi,
  • ideju par sidra ražotnes izveidi,
  • sidra darināšanas vēsturi un tradīcijām,
  • sidra ražošanas procesu, ražošanas telpām un iekārtām.

Ekskursijas noslēgumā – dažādu sidra veidu degustācija. Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties “Sabiles Sidra” veikaliņā.

Apmeklējuma ilgums – aptuveni 1 stunda. Tiek gaidītas apmeklētāju grupas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Maksa par apmeklējumu 5 € (vienai personai – pieaugušajiem). Autovadītajiem, nepilngadīgām personām un citiem, kuri nepiedalās degustācijā maksa par apmeklējumu 3 €. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Minimālais grupas dalībnieku skaits – 6 cilvēki (pieaugušie). Ja grupa ir mazāk kā 6 cilvēki, maksa par apmeklējumu visai grupai ir 30 €. Grupām, ar vairāk kā 25 cilvēkiem tiek piemērotas atlaides.

Ražotnē ar prieku uzņem īpašus viesus – jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus u.c. Iepriekš piesakoties, tiek pielāgota apmeklējuma programmu.

 

Rīgas iela 22, Sabile, Talsu novads, LV-3294
57.043251,22.576090 +371 61301707