Skip to main content

Jaunumi

Apmeklētājiem atvērts Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs

Apmeklētājiem atvērts Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs

No 7. jūnija apmeklētājiem durvis ver Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs, kurš atrodas atjaunotās Sabiles sinagogas telpās. Centra telpās ir apskatāma Sabiles sinagogas vēsturisko liecību ekspozīcija un centrā var saņemt tūrisma informāciju par Sabili, Talsu novadu, Kurzemi un Latviju. Centrā plānoti arī koncerti, plenēri, kinovakari, meistarklases, semināri un citi pasākumi. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, […]

No 7. jūnija apmeklētājiem durvis ver Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs, kurš atrodas atjaunotās Sabiles sinagogas telpās.

Centra telpās ir apskatāma Sabiles sinagogas vēsturisko liecību ekspozīcija un centrā var saņemt tūrisma informāciju par Sabili, Talsu novadu, Kurzemi un Latviju. Centrā plānoti arī koncerti, plenēri, kinovakari, meistarklases, semināri un citi pasākumi.

Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, telpās vienlaicīgi drīkst atrasties viens apmeklētājs vai pārstāvji no vienas mājsaimniecības.

No 7. jūnija Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs apmeklētājiem būs atvērts katru dienu: P. – S. 10.00 – 17.00, Sv. 11.00 – 15.00.

Sabiles tūrisma informācija apskatāma Sabiles tūrisma vietnē: www.visit.sabile.lv

Sanda Poriņa, Sabiles tūrisma informācijas centrs

Apmeklētājiem atvērts Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs