Skip to main content

Jaunumi

Akcijā “Atklāj Novada Garšu” piedalās Talsu novada saimniecības un uzņēmumi

Akcijā Atklāj Novada Garšu piedalās Talsu novada saimniecības un uzņēmumi

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar to, kādi ir Latvijas vietējie ražotāji un kādus produktus viņi piedāvā, kā arī veicinātu vietējās produkcijas noietu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais pasākums “Novada Garša” šovasar aicina piedalīties ceļošanas akcijā “Atklāj Novada Garšu!”. Daudzveidīgo saimnieku iepazīšanai visā Latvijā izveidoti četri maršruti – Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Kurzemē, kuros […]

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar to, kādi ir Latvijas vietējie ražotāji un kādus produktus viņi piedāvā, kā arī veicinātu vietējās produkcijas noietu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais pasākums “Novada Garša” šovasar aicina piedalīties ceļošanas akcijā “Atklāj Novada Garšu!”.

Daudzveidīgo saimnieku iepazīšanai visā Latvijā izveidoti četri maršruti – Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Kurzemē, kuros piedalīsies 50 saimniecības/uzņēmumi. Kopīgi ar ģimeni vai draugiem izbraukt šos maršrutus varēs no jūlija līdz oktobrim.

Lai piedalītos apceļošanas akcijas ikmēneša konkursos un noslēguma lielās balvas izlozē, ceļotgribētājs pirmajā apmeklētajā saimniecībā saņems uzlīmju kartiņu un dalības uzlīmi, kas apstiprina saimniecības apmeklējumu, katrā nākamajā saimniecībā to papildinot ar jaunām uzlīmēm.

Akcijas ietvaros paredzēts izspēlēt galveno balvu, kā arī organizēt trīs ikmēneša starpkonkursus ar papildu balvu izlozi. Visi akcijas un konkursu noteikumi tiek publicēti “Novada Garšas” oficiālajā Facebook lapā.

Izveidotos saimniecību apceļošanas materiālus ikviens var izmantot, kā tūrisma nolūkos apceļojot Latviju, tā, lai startētu “Novada Garšas” organizētajā konkursā ar iespēju laimēt balvas. Maršruti ir informatīvi un var tikt saīsināti/pagarināti pēc dalībnieku ieskatiem.

Lai brauciens izdotos, pirms došanās pie saimniekiem, aicinām ar viņiem iepriekš saskaņot savu ierašanās laiku. Kontaktinformācija un cita akcijas informācija meklējama www.novadagarsa.lv.

Informāciju sagatavoja
Ilze Rūtenberga-Bērziņa
LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja