Skip to main content

Jaunumi

Kolkas ciema stāsti

26.augustā plkst. 16.00 aicinām piedalīties pasākumā “Kolkas ciema stāsti”, kurā kopā ar Ēriku Veseli dalīsimies ar stāstiem par dzīvi Kolkā un tās cilvēkiem tagad un senāk.

26. augustā plkst. 16.00 ielūdzam uz īpašu vakaru ar Kolkas stāstniekiem! Šajā vakarā stāstīsim stāstus kopā ar Ēriku Veseli, kurš dalīsies ar savu pieredzi, atmiņām un dzīves stāstiem pie divām jūrām – Baltijas jūras un Rīgas jūras līča. Viņa stāsti pārceļ uz citiem laikiem un iepazīstina ar cilvēkiem, kas veidojuši Kolkas un tās apkārtnes dzīvi.

Bet tas vēl nav viss! Šajā vakarā mēs aicinām visus klātesošos turpināt stāstīšanu. Dalieties ar saviem dzīves un pieredzes stāstiem, kuri ir saistīti ar šo burvīgo vietu. Kolkas cilvēki ir pilni ar daudzveidīgām stāstiem, un šis vakars būs lieliska iespēja tos kopīgi atcerēties, stāstīt un dzirdēt.

Turklāt, mēs iepazīsimies ar Ērika Veseļa mutes harmoniju kolekciju. Šis instruments rada īpašu skaņu, kas ir tikai viņam piemītošs. Ēriks dalīsies ar saviem pierakstītiem un atmiņu stāstiem, kas noteikti aizkustinās un iepriecinās klātesošos.

Aicinām katram ņemt līdzi arī savus stāstus, atmiņu pierakstus, fotogrāfijas, lai iedzīvinātu atmiņas.

Šis būs neaizmirstams vakars, kad mēs apvienosim stāstus, sajūtas un mūsu mīlestību pret Kolku un tās iedzīvotājiem.

Mēs ļoti gaidām Jūs, lai dalītos stāstos un klausītos mutes harmonijas skaņās!

Uz tikšanos Kolkas Lībiešu saieta namā!

#visitkolka #eriksveselis #kolkaslibiesusaietanams #eriksveselis