Skip to main content

Jaunumi

pankuku nedela

Piesakies Pankūku nedēļai Talsu novadā

Talsu novada ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tūrisma uzņēmēji, ģimenes, organizācijas, iestādes un radošie novadnieki aicināti pieteikties Pankūku nedēļai, lai laikā no 23. līdz 29. oktobrim kopīgi radītu nedēļu, kurā piedāvāt nogaršot visdažādākās pankūkas gan viens otram, gan mūsu novada viesiem.

Teju visiem garšo pankūkas, un tās ir tik daudzveidīgas – klasiskas un neparastas, tāpat kā to gatavotāji. Aicinām dalībniekus pieteikties jau otrajai Pankūku nedēļai Talsu novadā!

Talsu novada ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tūrisma uzņēmēji, ģimenes, organizācijas, iestādes un radošie novadnieki aicināti pieteikties Pankūku nedēļai, lai laikā no 23. līdz 29. oktobrim kopīgi radītu nedēļu, kurā piedāvāt nogaršot visdažādākās pankūkas gan viens otram, gan mūsu novada viesiem.

Ja dalībnieks ikdienā nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, tad aicinām piedāvāt pankūku ēdienkarti visai nedēļai. Savukārt, tiem, kuri ikdienā nepiedāvā ēdināšanas pakalpojumus, aicinām veidot vienu vai divu dienu pasākumu ar pankūku ēšanu.

Dalībnieki aicināti piedomāt arī par atpūtas un izklaides programmu, kas papildinātu pasākumu, lai viesiem ļautu iepazīt jūsu ikdienu un popularizētu mūsu novadu. Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu līdz 4. septembrim https://ej.uz/pankūkunedēļa