Skip to main content

Jaunumi

Piesakies Pankūku nedēļai

Turpat visiem garšo pankūkas un tās ir tik daudzveidīgas, cik to gatavotāji, tāpēc šogad aicinām aizsākt jaunu tradīciju – Pankūku nedēļu Talsu novadā! Talsu novada ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tūrisma uzņēmēji, ģimenes, organizācijas, iestādes un radošie novadnieki aicināti pieteikties Pankūku nedēļai, lai laikā no 18. līdz 27.novembrim kopīgi radītu nedēļu, kurā piedāvāt nogaršot visdažādākās pankūkas gan […]

Turpat visiem garšo pankūkas un tās ir tik daudzveidīgas, cik to gatavotāji, tāpēc šogad aicinām aizsākt jaunu tradīciju – Pankūku nedēļu Talsu novadā!


Talsu novada ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tūrisma uzņēmēji, ģimenes, organizācijas, iestādes un radošie novadnieki aicināti pieteikties Pankūku nedēļai, lai laikā no 18. līdz 27.novembrim kopīgi radītu nedēļu, kurā piedāvāt nogaršot visdažādākās pankūkas gan viens otram, gan mūsu novada viesiem.
Ja dalībnieks ikdienā nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, tad aicinām piedāvāt pankūku ēdienkarti visai nedēļai. Savukārt, tiem, kuri ikdienā nepiedāvā ēdināšanas pakalpojumus, aicinām veidot vienu vai divu dienu pasākumu, kura laikā tiek piedāvātas pankūkas Jūsu izvēlētajā vietā. Dalībnieki aicināti piedomāt arī par atpūtas un izklaides programmu, kas papildinātu jūsu pasākumu, lai viesiem ļautu iepazīt jūsu ikdienu un popularizētu mūsu novadu.


Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu līdz 16.oktobrim: https://ej.uz/pankukunedela


Aktivitāti organizē Talsu novada Tūrisma informācijas centrs, sadarbībā ar Rojas, Mērsraga, Dundagas, Valdemārpils tūrisma informācijas centriem un Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centru.