Skip to main content

Jaunumi

8. marts

Idejas Tavām sievišķīgajām brīvdienām

Klāt ir gada sievišķīgākais mēnesis ar pirmajām pavasara vēsmām – sniegpulkstenītēm, saulainiem laika apstākļiem, pirmajiem tauriņiem un labu noskaņojumu! Lai to padarītu vēl priecīgāku, esam sagatavojuši sievišķīgas, patīkamas un aizraujošas idejas Tavām brīvdienām. Tev tikai atliek izvēlēties sev tīkamāko un pavadīt skaistu dienu vai vairākas, viss ir Tavā ziņā. Arī svētkos laiks jāpavada aktīvi. Esam […]

Klāt ir gada sievišķīgākais mēnesis ar pirmajām pavasara vēsmām – sniegpulkstenītēm, saulainiem laika apstākļiem, pirmajiem tauriņiem un labu noskaņojumu! Lai to padarītu vēl priecīgāku, esam sagatavojuši sievišķīgas, patīkamas un aizraujošas idejas Tavām brīvdienām. Tev tikai atliek izvēlēties sev tīkamāko un pavadīt skaistu dienu vai vairākas, viss ir Tavā ziņā.

Arī svētkos laiks jāpavada aktīvi. Esam sagatavojuši Tev 4 km garu, skaistu pastaigu maršrutu pa Talsu pilsētu: “Talsu bezgalības loks”. Tas apvedīs apkārt abiem Talsu ezeriem un ļaus Tev paviesoties skaistākajās Talsu pilsētas vietās.

Strazdes muižas parkā ir iespēja paieties pretī pavasarim. Atbrauc un izbaudi!

Atzīmē Starptautisko Sieviešu dienu Tiņģeres muižas apkārtnē, kur viss sagatavots, lai svētkus varētu pavadīt interesanti un aktīvi!

Spāres muižas parkā Tevi priecēs sniegoti pavasara ziedi.

Tuvojoties Starptautiskajai sieviešu dienai, Valdemārpils jauniešu centrs, kopā ar “KC manikīrs” izsludina KONKURSU Talsu novada sievietēm!

Komentārā pievieno FOTO ar komentāru no īpaša brīža, notikuma, pārsteiguma, kas Tevi ir darījis laimīgu. Viena laimīgā Talsu novada sieviete, izlozes kārtībā 8. martā, saņems balvu no “KC manikīrs” Talsos – viņas izvēlēta nagu kopšanas pakalpojuma saņemšanai.

Ar konkursa noteikumiem vari iepazīties Valdemārpils Jaunatnes Iniciatīvu centra “Sava vieta” FB lapā.

Laimīgo konkursa uzvarētāju paziņosim 8.martā un sazināsimies personīgi.

Stendes pilsēta 8. martā būs sarūpējusi skaistu pārsteigumu. No plkst. 18.00 – 21.00 Karoga laukumā, ar īpašu video apsveikumu, ikvienu iepriecinās Juris Jope.

Lībagos, Dižstendes parkā pie Bruņinieku pils, īpaši veidots fotostūrītis veltīts pavasarim, mīlestībai un sievietēm.

Valdgales pasta telpu skatogos 8.marta atklātnīšu izstāde.

Pie Vandzenes tautas nama no plkst. 9.00 sirsnīgs sveiciens visām sievietēm.

Apskati kāzu tērpu modi fotogrāfiju izstādē Pļavmuižas saieta namā.

Izstādi iespējams apmeklēt tev vēlamā dienā un laikā.

Talsu novada muzeja aktivitātēm seko līdzi muzeja FB lapā. Redzēsi Starptautiskās Sieviešu dienas kartiņas no 1960. – 1980. gadam, kā arī būs muzikāls video sveiciens.

Talsi pavasarī, pilsētas pavasara galerija ar Talsu ainavām

Talsu Galvenā bibliotēka par godu 8. martam savā FB/TalsuGB kontā iedzīvotājus aicinās piedalīties viktorīnā: Novadnieces, kurām šogad aprit apaļas jubilejas.

Viktorīna pieejama šeit: https://ej.uz/Marta_viktorina

Talsi ziema Talsu galvenā bibliotēka

Pārsteidz kādu ar skaistiem ziediem

Atļauj citiem parūpēties par gardiem ēdieniem. Šeit pieejama informācija par ēdināšanas uzņēmumiem Talsu novadā. Lai gardi!

Kafejnīca Pannas

Paliec kādā no Talsu novada naktsmītnēm un izbaudi citādas brīvdienas – prom no visa ierastā!

Ziemīga nedēļa Talsu novadā, naktsmītnes Talsos