Skip to main content

Jaunumi

Talsu vārda dienas uzdevuma titulbilde

Atzīmē Talsu vārda dienu ar piedzīvojumu pilsētā

17. janvāris ir īpaša diena Talsiem, jo tad tiek atzīmēta pilsētas vārda diena. Tai par godu Talsu tūrisma informācijas centrs aicina uz interaktīvu, izzinošu un aizraujošu pastaigu ar uzdevumu pilsētā. Veic to līdz 23. Janvārim un saņem balvu no Talsu tūrisma informācijas centra. Tev jāatrisina 7 uzdevumi un jānoiet 3–4 km. Izpildes laiks – aptuveni […]

17. janvāris ir īpaša diena Talsiem, jo tad tiek atzīmēta pilsētas vārda diena. Tai par godu Talsu tūrisma informācijas centrs aicina uz interaktīvu, izzinošu un aizraujošu pastaigu ar uzdevumu pilsētā. Veic to līdz 23. Janvārim un saņem balvu no Talsu tūrisma informācijas centra.

Tev jāatrisina 7 uzdevumi un jānoiet 3–4 km. Izpildes laiks – aptuveni 1,5–2 h. Piedzīvojuma veikšanai nepieciešama viedierīce un interneta pieslēgums. Lai saņemtu balvu neaizmirsti atstāt savu e-pastu. Balviņu saņems tie, kuri būs pareizi izpildījuši visus 7 uzdevumus.

Talsi – 9 pakalnu pilsēta
Atklāj interesantus un maz zināmus faktus par pilsētu, staigājot augšup un lejup pa Talsu pakalniem.

Vārds “Talsi” pirmo reizi minēts 1231. gada 17. janvārī Romas pāvesta sūtņa Alnas Balduīna līgumā ar kuršu cilšu vecākajiem. Pilsētas izcelsmei tas ir nozīmīgs datums, tāpēc pirms vairākiem gadiem Talsu pilsētas dome lēma, ka šis datums kļūs par Talsu pilsētas vārda dienu.

Talsu novada tūrisma informācijas centrs
Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads
tic@talsi.lvvisittalsi.com
26469057

Talsu vārda dienas uzdevuma titulbilde