Skip to main content

Jaunumi

Aktuālie pasākumi Talsu novadā no 1. 8211 4. decembrim

Datums Laiks Norise Norises vieta Informācija 01.12. 18.00 Vārīsim ziepes “Rokrakstā” Rokraksts Stende 02.12. 17.00 Vārīsim ziepes “Rokrakstā” bērniem un jauniešiem Rokraksts Stende 02.12. 17.30 Pagatavo dāvanu paša rokām Radošajā darbnīcā Sun Lap 02.12. 18.00 Dundagas pils egles iedegšana Dundagas pils pagalms 02.12. 19.00 Vakariņo kopā ar Andri Buli un Gintu Grāveli Resto Terase 03.12. […]

DatumsLaiksNoriseNorises vietaInformācija
01.12.18.00Vārīsim ziepes “Rokrakstā”Rokraksts Stende
02.12.17.00Vārīsim ziepes “Rokrakstā” bērniem un jauniešiemRokraksts Stende
02.12.17.30Pagatavo dāvanu paša rokāmRadošajā darbnīcā Sun Lap
02.12.18.00Dundagas pils egles iedegšanaDundagas pils pagalms
02.12.19.00Vakariņo kopā ar Andri Buli un Gintu GrāveliResto Terase
03.12.10.00 – 15.00Ziemassvētku radošās darbnīcasLaidzes BLPC
03.12.No 11.00Ziemassvētku tirdziņš RojāSelgas iela 1R
03.12.13.00Krišjānim Valdemāram 197Valdemāra namā, Lielā iela 27
03.12.17.00Ziemassvētku meistarklasesLībagu BLPC
03.12.17.00Initas Āboliņas koncerts „Noktirnes”Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrā
03.12.17.00Viestura Kairiša filma „Janvāris”Kinoteātris “Auseklis”Vairāk informācijas
03.12.18.00Lielās egles iedegšana Strazdes muižas pagalmāStrazdes muižas pagalmā
03.12.21.00DJ Vibe55 + DJ MagicZKURTEVairāk informācijas
04.12.11.00Apsveikuma gatavošanas un rakstīšanas meistarklaseKolkas Lībiešu saieta namāVairāk informācijas
04.12.11.00Aigara Graubas filma „Circenīša Ziemassvētki”Rojas kultūras centrs
04.12.13.00Dueta „Abi divi” koncerts „Mazu brīdi pirms”Kolkas Tautas nams
04.12.16.00Talsu Tautas nama sieviešu kora „Vaiva” koncertsTalsu Tautas nama deju zālē
04.12.18.00Kalvis Troska stand-up izrādē „Muļķības”Talsu Tautas namsVairāk informācijas
Aktuālās izstādes Talsu novadā
Kino repertuārs decembrī
DatumsLaiksNoriseNorises vieta
1.12.18.30Laucienes kausa volejbolā 3+1 11. posmsLaucienes sporta centrs
3.12.10.00Talsu kausa badmintonā 5. posmsTalsu sporta halle
3.12.10.00Jura Dembovska piemiņas balvas izcīņas galda tenisā 3. posmsTalsu sporta nams
3.12.10.00Talsu novada kausa izcīņas dambretē 4. posmsTalsu sporta nams
3.12.11.00florbols 4×4Laucienes sporta centrs
3.12.12.00šautriņu metieniLaucienes sporta centrs
3.12.14.00zolīteLaucienes sporta centrs
3.12.15.00volejbols 4×4Laucienes sporta centrs
3.12.23.00sportistu balleLaucienes kultūras nams
3.12.11.30Edmunda Kēnigsvalda piemiņas kauss spiešanā guļusSporta klubs “Dandijs”
4.12.10.00Galda tenisa „Rojas kauss” 3. posmsRojas vidusskola