Skip to main content

Jaunumi

Lauku sēta Bandenieki

Nedēļas nogale Talsu novadā

Izklaide piedzīvojumu meklētājiem – izmēģini savas dzīves un video spēļu iemaņas peintbolā pie Jāņiem! Mežs, svaigs gaiss, adrenalīns, aktīvi pavadīts laiks – viss, kas nepieciešams peintbola kaujai. Rezervē https://paintballjani.lv/ Vēlies sajust adrenalīnu? Dodies uz Godeļiem un izbrauc ar kvadraciklu. Brīvdienās dodies uz “Bandeniekiem”, kur vari izliet gan savu vaska sveci, gan atpūsties bišu gultās, bet tiem, […]


Izklaide piedzīvojumu meklētājiem – izmēģini savas dzīves un video spēļu iemaņas peintbolā pie Jāņiem! Mežs, svaigs gaiss, adrenalīns, aktīvi pavadīts laiks – viss, kas nepieciešams peintbola kaujai. Rezervē https://paintballjani.lv/

Peintbols pie Jāņiem

Vēlies sajust adrenalīnu? Dodies uz Godeļiem un izbrauc ar kvadraciklu.

Kvadraciklu noma un virvju trase "Godeļos"

Brīvdienās dodies uz “Bandeniekiem”, kur vari izliet gan savu vaska sveci, gan atpūsties bišu gultās, bet tiem, kam patīk ātrums, iespēja izbraukt pa bezceļu taku. Pieejama arī viesu māja un pirts.

Lauku sēta Bandenieki

25. martā Virbu kultūras namā plkst. 19.00 kino seanss „Emīlija. Latvijas preses karaliene”.

26. martā no plkst. 14.00 – 16.00 zaļajā zonā blakus Talsu skeitparkam gan lieliem, gan maziem iespēja baudīt izjādi ar zirgu vai poniju.

26. martā plkst. 10.00 Virbu kultūras namā lielformāta orhideju meistarklase.

Piekrastē ir ko darīt un baudīt arī ārpus karstās vasaras sezonas! Tāpēc 26. martā visi aicināti ciemos uz Reņģu ķēķi.  Un kā jau ķēķī – tur ne tikai cep, vāra, šmorē un našķojas, bet arī papļāpā, paklausās, ko stāsta pieredzes bagātie, padzied, paskatās viens uz otru un dodas izvēdināt galvu. Tikšanās vieta -Kaltenes klubs no plkst.11:00-14:00 !

26. martā gandrīz reizē ar astroloģiskā pavasara iestāšanos, esi aicināts uz „Roņu un pingvīnu festivālu” Balgalē!  Visi ziemas peldētāji un interesenti gaidīti Balgalē, lai kopā aizsāktu jaunu pavasara sagaidīšanas tradīciju un popularizētu šo ziemas sporta veidu Talsu pusē.

26. martā plkst. 14.00 Dundagas pilī filma “Saki Jā”.

26. martā plkst. 18.00 jauniešu deju kolektīva „Delveri” sadraudzības koncerts „IEVIRPUĻO PAVASARĪ”.

27. martā plkst. 15.00 Vandzenes drāmas kolektīva veltījums Starptautiskajā teātra dienā.

27. martā plkst. 17.00 Rojas Kultūras centrā izrāde “Purva bridējs”.

Dodies uz kinoteātri “Auseklis”.