Skip to main content

Jaunumi

Kolkas rags

Idejas nedēļas nogales aktivitātēm Talsu novadā

21, janvārī plkst. plkst. 16.30 (ģenerālmēģinājums) un 19.00 Talsu Tautas namā koncerts “Veltījums”, kurā viesiem tiks veltītas skanīgas dziesmas, skaistas melodijas un graciozas dejas Talsu jauniešu izpildījumā. Bezmaksas ieejas kartes iespējams saņemt Talsu Tautas namā. Vietu skaits ierobežots. Sestdien, 22. janvārī, no plkst. 18.00 sev ērtā laikā dodies gar Talsu Tautas namu, kur līdz pat […]

21, janvārī plkst. plkst. 16.30 (ģenerālmēģinājums) un 19.00 Talsu Tautas namā koncerts “Veltījums”, kurā viesiem tiks veltītas skanīgas dziesmas, skaistas melodijas un graciozas dejas Talsu jauniešu izpildījumā. Bezmaksas ieejas kartes iespējams saņemt Talsu Tautas namā. Vietu skaits ierobežots.

Sestdien, 22. janvārī, no plkst. 18.00 sev ērtā laikā dodies gar Talsu Tautas namu, kur līdz pat vēlam vakaram varēsi izzināt nama vēsturi multimediālā stāstā „Talsu Tautas nams laika līniju labirintos”.

22. janvārī plkst.14.00 Dundagas pilī varēsi noskatīties Lailas Pakalniņas jaunāko spēlfilmu “Spogulī”.

Piedalies Talsu vārda dienas uzdevumā

Dodies interaktīvā, izzinošā un aizraujošā pastaigā ar uzdevumu pilsētā. Tev jāatrisina 7 uzdevumi un jānoiet 3–4 km. Izpildes laiks – aptuveni 1,5–2 h. Piedzīvojuma veikšanai nepieciešama viedierīce un interneta pieslēgums. Atrisini visus septiņus uzdevumus un saņem balvu. Vairāk informācijas meklē šeit

Talsu vārda dienas uzdevuma titulbilde

Viena no, iespējams, aizraujošākajām ziemas izklaidēm ir slidošana, kas piemērota teju ikvienam. Talsu hokeja halles slidotava ir atvērta un piedāvā piedzīvot ziemu ikvienam interesentam katru nedēļas nogali.

Talsu hokeja halles darba laiks, afiša

Baudi ziemas priekus Kamparkalnā

Nedēļas nogalē – 21., 22. un 23. janvārī Kamparkalns apmeklētājiem atvērts no plkst. 12.00 – 21.00

Ja vēlies redzēt jaunāko kino, tad dodies uz kinoteātri “Auseklis”.

kinoteātra repertuārs 21. - 30. janvāris

Ar ģimeni dodies pie Pērkonzirgiem

Par sadraudzēšanos ar lieliem, milzu zvēriem, maģiskiem, mītiskiem un burvīgi brīnumainiem. Mēs gribam cilvēkam palīdzēt satikt zirgu, iepazīties, arī tad, ja mazlietiņ bail. Tā, lai abiem forši un droši. Tā, mazlietiņ paturot abiem roku, palīdzot veidot komunikāciju un saprast vienam otru.

Tā kā nedēļas nogali sola vējainu, bezbailīgākos aicinām doties vētras medībās uz piekrasti. Šeit skati solās būt īpaši jaudīgi. Neaizmirsīsim par drošību un atgādinām, ka uz moliem šādos laika apstākļos atrasties ir bīstami. Vērosim jūru no krasta.

Noskenē Mērsragu, iepazīsti šajā nedēļas nogalē trīs objektus!

Uzzini vairāk, nekā rakstīts bukletā – par zvejnieka skulptūru “Oskars”, Mērsraga bāku un Mērsraga zemesragu! Ja šajā nedēļas nogalē izdodas iemūžināt kādu no minētajiem #NoskenēMērsragu apskates objektiem, priecāsimies par fotogrāfijām savā e-pastā: tic.mersrags@talsi.lv