Skip to main content

Jaunumi

Kaltenes Kalvas

Brīvdienas Talsu novadā

Plāno nedēļas nogali? Ieskaties, iespējams tieši šeit atradīsi kādu labu ieteikumu, lai Tavas brīvdienas būtu izdevušās. 7. janvārī plkst. 17.00 Talsu Galvenajā bibliotēkā  „Žokļa eglīte Talsos”. 8. janvārī no plkst. 14.00 ikviens interesents tiek gaidīts uz slēpņošanas jeb Geocaching aktivitāti „Sniegavīru paslēpes” Talsu Galvenajā bibliotēkā! Apmeklē kādu no jaunākajām filmām kinoteātrī “Auseklis” Tiņģeres muižā 8. […]

Plāno nedēļas nogali? Ieskaties, iespējams tieši šeit atradīsi kādu labu ieteikumu, lai Tavas brīvdienas būtu izdevušās.

7. janvārī plkst. 17.00 Talsu Galvenajā bibliotēkā  „Žokļa eglīte Talsos”.

8. janvārī no plkst. 14.00 ikviens interesents tiek gaidīts uz slēpņošanas jeb Geocaching aktivitāti „Sniegavīru paslēpes” Talsu Galvenajā bibliotēkā!

Apmeklē kādu no jaunākajām filmām kinoteātrī “Auseklis”

Tiņģeres muižā 8. janvārī plkst. 12.00 gleznošanas nodarbības pieaugušajiem

Pēc nodarbības aicinām uz pastaigu pa Tiņģeres muižas parku

Piedalies orientēšanās kluba Ziemeļkurzeme aktivitātē

Dalībnieki. Jebkurš, tikai pa vienam vai kopā ar saviem mājsaimniecības locekļiem, stingri ievērojot šobrīd spēkā esošos epidemioloģiskos noteikumus! 

Grupas. Visi dalībnieki tiek vērtēti vienā grupā.

Karte.KARTE A4 jādrukā pašam. Kartes teritorija – Kamparkalna apkaime.

Distance.  Izvēles distance. Dalībnieks pats izvēlas, cik daudz un kurus KP apmeklēt. Arī apmeklēšanas secība dalībnieku ziņā.

Starts un finišs.  Jebkuri KP. Rezultāta laiks tiks noteikts kā laiks no pirmā apmeklētā KP līdz pēdējam apmeklētajam KP.

Kontrolpunkti.  Mežā izvietoti 20 KP. Leģendas visiem KP – virsotne (tā varbūt liela, maza, lēzena…)
Dabā KP iemarķēti ar dažādu krāsu A4 kartona lapām, uz kurām ir KP QR kods. Zem lapas atrodas atstarotājs, kurš ļauj KP viegli atrast arī tumsā.

Spēlē disku golfu Sabilē

Sabiles pilsētā ir brīvi pieejama disku golfa trase – Sabiles Graviņas disku golfa parks, kas tapis sadarbībā ar 9Hill- Deviņkalnu Disku Golfa Parks. Sabilē uzstādīti 9 disku golfa grozi un izveidota trase, kura ir atvērta un brīvi pieejama ikvienam! Dodies aktīvā piedzīvojumā par Sabiles gleznaino reljefu. Izaicini sevi un draugus. Ar trasi var iepazīties ŠEIT

Apmeklē Dundagas pili

Vai zināji, ka muižas laikā Dundagas pils parks tika saukts par “briežu dārzu”, jo tur muižas īpašnieki Ostenzakeni saveda briežus, kurus audzējuši un medījuši? Šobrīd ir atjaunota gājēju un transportlīdzekļu satiksme pāri Pils ielas tiltam, līdz ar to Dundagas pils apskati aicinām ieplānot kopā ar romantiskām pastaigām pa pils parku, kas gan tūristiem, gan vietējiem iedzīvotājiem ir iecienīta apmeklēšanas vieta un diennakts tumšajā laikā apkārtesošās gaismiņas rada īsti romantisku noskaņu.

Apmeklē Kaltenes Kalvas

Aptuveni 1,5 km attālumā no Kaltenes jūrmalas atrodas lieli akmens krāvumi mežā, kas tiek dēvēti par kalvām. Līdzīgi veidojumi nevienā citā Latvijas piekrastē nav sastopami. Dabas pētnieki uzskata, ka šie vaļņveidīgie akmeņu krāvumi, kas vēlāk apauguši ar mežiem, veidojušies pirms vairākiem tūkstošiem gadu, Baltijas ledus ezeram atkāpjoties. Šeit izveidota lokveida dabas taka, kuras garums ir 1,8km. Ar dabas takas maršrutu iepazīsties ŠEIT

Paviesojies jaunatvērtajā kafejnīcā Vecpilsēta

Ja vēlies garšīgi paēst, dodies uz Lielo ielu 23, kur piedāvājumā ir dažādi gardi ēdieni.