Skip to main content

Kurp doties

Ciparnīca, Tals' keramik'

Ciparnīca, Tals keramik

57.244663
22.593834

Keramikas darbnīcā “Ciparnīca” Tals’ keramik’ ikvienam ir iespēja apskatīt un tuvāk iepazīt podnieka darbu. Jums būs iespēja redzēt, kā no vienkāršas māla pikas top dažādi sadzīvē noderīgi trauki. Galerijā jūs varēsiet apskatīt un iegādāties jau gatavus Talsiem raksturīgus māla traukus un, ja gribēsiet varēsiet paši uzmeistarot kādu māla podu. Bērniem draudzīgs un iemīļots objekts.

Keramikas darbnīcā jūs varēsiet apskatīt un iegādāties jau gatavus, Talsiem raksturīgus māla traukus.

Iespējams pieteikties meistarklasēm.

Nodarbībā var uztaisīt sadzīvē noderīgu trauku vai sīkplastiku. Traukus var gan lipināt gan izmēģināt spēkus virpojot. Tam nav nepieciešamas iemaņas un iepriekšējas zināšanas. Tas izdodas visiem !!! Mēs pastāstam par keramikas tapšanas procesu, tehniskajiem paņēmieniem un ja vajag, palīdzam. Izgatavotie darbi paliek pie mums. Mēs veicam pēcapstrādi un apdezināšanu. Parasti trauki ir gatavi 1 mēneša laikā.
IESPĒJAS !!! Piedāvājam izvēlēties 2 veidu meistarklases. MAZO un LIELO.
MAZĀ MEISTARKLASE !!! Nodarbības ilgums ir 1 stunda. Tajā laikā tu varēsi izveidot savu unikālo un neatkārtojamo darbu. Vai izmēģināt spēkus virpošanā. Ja baidies, ka nesanāks – nebaidies! SANĀKS. Māla daudzums ~ 1 kg. DALĪBAS MAKSA:
1 veidotājs – 50eur.
2 veidotāji – 50eur
3 un vairāk – 20eur no veidotāja
LIELĀ MEISTARKLASE !!! Nodarbības ilgums 2 stundas. Šo nodarbību pedāvājam grupai, ne mazāk kā 4 cilvēki. Tajā laikā tu varēsi ne tikai izveidot savu iecerēto darbu, bet arī vairāk pievērsties detaļām un pēcapstrādei. Tā ir nozīmīga keramikas tapšanas procesa daļa, kas palīdz trauku novest līdz pilnībai. Māla daudzums ~2kg.
DALĪBAS MAKSA :
4 līdz 10 veidotāji – 40eur no personas
DARBU SAŅEMŠANA !!! Kad uzveidotie darbi būs gatavi, tad dosim ziņu. Darbus var saņemt pie mums darbnīcā vai varam vienoties par piegādi.
PIETEIKŠANĀS !!! Ja vēlies pieteikt kādu no meistarklasēm, vai uzzināt ko sīkāk – tad droši raksti vai zvani.