Skip to main content

Jaunumi

Talsu novads iepazīstinās izstādes Balttour 2023 apmeklētājus ar tūrisma aktualitātēm

Pēc divu gadu pauzes no 2023. gada 3. februāra līdz 5. februārim Ķīpsalā durvis atkal vērs tūrisma izstāde “Balttour 2023”, kur Kurzemes Tūrisma asociācijas stendā par tūrisma nozares jaunumiem un aktualitātēm Talsu novadā informēs pārstāvji no novada tūrisma informācijas centriem. Talsu novads ir pārsteidzošs un aizrautīgs tūrisma galamērķis, kurā gada garumā bezrūpīga atpūta dabas diženumā […]

Pēc divu gadu pauzes no 2023. gada 3. februāra līdz 5. februārim Ķīpsalā durvis atkal vērs tūrisma izstāde “Balttour 2023”, kur Kurzemes Tūrisma asociācijas stendā par tūrisma nozares jaunumiem un aktualitātēm Talsu novadā informēs pārstāvji no novada tūrisma informācijas centriem.

Talsu novads ir pārsteidzošs un aizrautīgs tūrisma galamērķis, kurā gada garumā bezrūpīga atpūta dabas diženumā savijas ar tradicionālās un laikmetīgās kultūras rosību, kultūrvēsturisko un lībiešu krasta mantojumu.

Visas izstādes dienas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar informāciju par jaunākajiem apskates objektiem, izklaides un atpūtas iespējām, kultūras pasākumiem, kur palutināt savas garšas kārpiņas un, kur pabūt klusumā un mierā. Neizpaliks arī lieliski un izdevīgi piedāvājumi, atlaides no tūrisma nozares uzņēmējiem.

Izstādes apmeklētāji tiks aicināti pievienoties ekspedīcijai “Apkārt Talsu novadam”, pārbaudīt savu drosmi un komandas spēju uzticēties viens otram Abavas senlejas autentiskajā izdzīvotāja apmetnē Virsaišu ūdenskrituma apkārtnē, izbaudīt pirts rituālu peldošā pirtiņā ezera vidū, Ārlavas pagastā doties izbraucienā ar vienīgo privāto mazbānīti Latvijā, mēģināt apķert dižāko Liepu Valdemārpilī, uzkāpt unikālajā Sabiles Vīna kalnā, kas ierakstīts Pasaules Ginesa Rekordu grāmatā, kā vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs, pārliecināties, vai Kolkasragā vērojama divu «jūru» – atklātās Baltijas jūras un Rīgas līča – viļņu saduršanās, izstaigāt Dundagas pili, kas ir lielākā Ziemeļkurzemē un atklāt dabas skaistumu – Kaltenes akmens kalvas, kas ir valsts nozīmes īpaši aizsargājams dabas piemineklis.

Pirmo gadu novada tūrisma piedāvājums būs tik daudzveidīgs, jo Talsu Tūrisma informācijas centram, Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centram, Valdemārpils un Ārlavas pagasta Tūrisma informācijas centram, papildu pievienojušies Rojas Tūrisma informācijas centrs, Mērsraga Tūrisma informācijas centrs, Dundagas Tūrisma informācijas centrs.

Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour” ir nozīmīgākais tūrisma notikums Baltijā, kas ceļotājiem palīdz izvēlēties galamērķus un saplānot ceļojumus, bet tūrisma nozares profesionāļiem iegūt jaunus kontaktus un veidot sadarbības.

Tiekamis “Balttour”!