Skip to main content

Jaunumi

Balttour 2023

Talsu novads pārstāvēts starptautiskajās tūrisma izstādēs Latvijā un Igaunijā

Februāri norisinājās divas vērienīgas tūrisma izstādes – starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour” Ķīpsalas izstāžu hallē un Rahvusvaheline turismimess Tourest 2023 Igaunijā, kas ir lielākā tūrisma izstāde Baltijā un šogad pulcēja vairāk nekā 400 dalībnieku no 25 dažādām valstīm. Abās izstādēs, kopējā Kurzemes stendā, tika pārstāvēts arī Talsu novads, sniedzot informāciju tūrisma profesionāļiem un apmeklētājiem […]

Februāri norisinājās divas vērienīgas tūrisma izstādes – starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour” Ķīpsalas izstāžu hallē un Rahvusvaheline turismimess Tourest 2023 Igaunijā, kas ir lielākā tūrisma izstāde Baltijā un šogad pulcēja vairāk nekā 400 dalībnieku no 25 dažādām valstīm. Abās izstādēs, kopējā Kurzemes stendā, tika pārstāvēts arī Talsu novads, sniedzot informāciju tūrisma profesionāļiem un apmeklētājiem par jaunumiem un aktualitātēm novadā.

Izstādēs apmeklētājiem bija iespēja detalizēti iepazīties ar informāciju par jaunākajiem apskates objektiem, izklaides un atpūtas iespējām, kultūras pasākumiem un iespējām baudīt nesteidzīgu mieru, lai plānotu savus vasaras ceļojumu galamērķus. Savukārt, tūrisma profesionāļiem iegūt kontaktus un informāciju par grupu piedāvājumiem savām organizētajām ekskursijām. Neizpalika arī Talsu novada tūrisma uzņēmēju piedāvājumi. Izstādēs apmeklētājus, galvenokārt, interesēja atpūta pie dabas, naktsmītņu piedāvājumi piekrastē, gastronomiskais piedāvājums, ūdenstūrisms un aktīvās atpūtas iespējas, kuru piedāvājums Talsu novadā ir gana plašs. Tāpat liela interese tika izrādīta par lielākajiem un Latvijā atpazīstamākajiem kultūras un sporta pasākumiem, to norises laikiem.

Talsu novads ir pārsteidzošs un aizrautīgs tūrisma galamērķis, kurā gada garumā bezrūpīga atpūta dabas diženumā savijas ar tradicionālās un laikmetīgās kultūras rosību, kultūrvēsturisko un lībiešu krasta mantojumu. Tieši tādu to Talsu novada tūrisma informācijas centru pārstāvji pasniedza abu izstāžu apmeklētājiem.

Tiekamies Talsu novadā!