Skip to main content

Jaunumi

4. un 5. februārī Talsu Tautas namā „Gada izrāde 2022”

4. un 5.februārī Talsu tautas namā būs iespēja noskatīties 7 izrādes no Saldus, Siguldas un Talsu novadiem, kuras piedalās Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē “Gada izrāde 2022” un iestudējumu atlasē ar tēmu “Teātri spēlējas ar Dziesmu dziesmu spēlēs”. Skates žūrija noteiks labāko Latvijas “Gada izrādi – 2022” un noteiks iestudējumus XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII […]

4. un 5.februārī Talsu tautas namā būs iespēja noskatīties 7 izrādes no Saldus, Siguldas un Talsu novadiem, kuras piedalās Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē “Gada izrāde 2022” un iestudējumu atlasē ar tēmu “Teātri spēlējas ar Dziesmu dziesmu spēlēs”. Skates žūrija noteiks labāko Latvijas “Gada izrādi – 2022” un noteiks iestudējumus XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku amatierteātru programmai. No Talsu novada skatē piedalās Sabiles amatierteātris ar izrādi Valdemārs Sauleskalns “Meldermeitiņa”.

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kas notiks no 2023. gada 30. jūnija līdz 9. jūlijam Rīgā, gatavojas visu nozaru amatiermākslas kolektīvi. Amatierteātri svētku laikā būs skatāmi Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī un Vērmanes dārzā.

Dalībniekiem vēlam veiksmi, skatītājiem – prieku par redzēto.