Skip to main content

Jaunumi

Talsu novada tūrisma piedāvājums ar vienotu logo Visit Talsi

Tā kā iepriekšējā mājas lapa talsitourism.lv bija tehnoloģiski novecojusi un neatbilda jaunajai Talsu novada zīmola identitātei, pagājušā gada nogalē sadarbībā ar SIA “IT Security”  izstrādājām jaunu, modernu portālu ar starptautisku interneta adresi visittalsi.com. Nosaukums izvēlēts, lai vairāk piesaistītu ārvalstu tūristus, kas sniedz vislielāko pienesumu ekonomikai. Tagad izstrādāts arī Talsu novada tūrisma jomu vienojošs, internacionāli uztverams […]

Tā kā iepriekšējā mājas lapa talsitourism.lv bija tehnoloģiski novecojusi un neatbilda jaunajai Talsu novada zīmola identitātei, pagājušā gada nogalē sadarbībā ar SIA “IT Security”  izstrādājām jaunu, modernu portālu ar starptautisku interneta adresi visittalsi.com. Nosaukums izvēlēts, lai vairāk piesaistītu ārvalstu tūristus, kas sniedz vislielāko pienesumu ekonomikai. Tagad izstrādāts arī Talsu novada tūrisma jomu vienojošs, internacionāli uztverams logo “Visit Talsi”.

Tā autors ir grafiskais dizainers Māris Pelēķis (SIA “Moonriver”). Stilistiski tajā attēlots pakalns ar Talsu vecpilsētas ainavu un dabas elementiem, kas simbolizē kultūrvēsturisko mantojumu un dabas vērtības, kas ir jomas stiprās puses. Izmantots neitrāli melnais un vēsi zaļais Talsu tonis (Pantone Green C), kas atdzīvināts ar sārtu (Pantone 198 C) sirsniņu uz ‘i’ punkta vietā. Logo ir dzīvīgs un ar pozitīvu noskaņu. Jauno “Visit Talsi” logo izmantojam savā mājas lapā, partneru mājas lapās, sociālo tīklu kontos, drukātajos materiālos un citos mārketinga instrumentos, lai padarītu atpazīstamāku Talsu novada tūrisma vizuālo identitāti. Aicinām tūrisma jomas uzņēmējus to izmantot arī savos izdevumos un elektroniskajos resursos – atpazīstamāks logo nozīmē spēcīgāku un vienotāku nozari. Lejupielādes fails pieejams – visittalsi.com/visit-talsi-logo.

Jaunajā mājas lapā saturiski ir saglabātas galvenās sadaļas – Ko redzēt, Kur paēst, Kur palikt un Jaunumi. Pārskatāmībai un ērtākai lietošanai pievienoti atlases filtri un ērts meklētājs. Turklāt katram objektam, naktsmītnei vai kafejnīcai pievienotas ātrās pogas, kas ļauj ar vienu klikšķi piezvanīt, nokļūt e-pasta sarakstē vai Booking.com platformā. Viedierīču lietotāji novērtēs jaunās navigācijas funkcijas, kas savienojas ar “Google Maps” un “Waze” aplikācijām, atvieglojot ērtu nokļūšanu pie objekta. Noderīgs jaunums ir “Kurp.es” izstrādātais pasākumu spraudnis sākumlapā, kas automātiski apkopo aktuālās novada norises vienuviet. Tā kā šobrīd pasākumi nenotiek, šajā sadaļā ir apvienotas aktuālās – virtuālās tūrēs, vebināri, audio lekcijas un pasākumu tiešraides. Mājas lapa pieejama latviešu, angļu, krievu un vācu valodā.

Kontaktu sadaļā esam ieviesuši arī saziņas formu, un aicinām iedzīvotājus ziņot par jauniem interesantiem objektiem, kas vēl nav iekļauti tūrisma piedāvājumā.

Līva Dāvidsone

Kultūras un sporta attīstības nodaļas

Tūrisma informācijas daļas vadītāja