Skip to main content

Jaunumi

Ziemassvētku dāvanas meklē Talsu tūrisma informācijas centrā

Ziemassvētku dāvanas meklē Talsu tūrisma informācijas centrā

Talsu novads pošas svētkiem, tuvojas gada klusākie, sirsnīgākie un ģimeniskākie svētki – Ziemassvētki. Šis ir laiks, kad ikkatram tuviniekam vēlamies sagādāt prieku ar kādu labu vārdu, smaidu un dāvaniņu. Tāpēc Talsu tūrisma informācijas centrs ir sarūpējis skaistus, unikālus, ar Talsu zīmolu apdrukātus suvenīrus. Kaut arī valstī ir ārkārtējais stāvoklis un šie svētki paies klusākā un […]

Talsu novads pošas svētkiem, tuvojas gada klusākie, sirsnīgākie un ģimeniskākie svētki – Ziemassvētki. Šis ir laiks, kad ikkatram tuviniekam vēlamies sagādāt prieku ar kādu labu vārdu, smaidu un dāvaniņu. Tāpēc Talsu tūrisma informācijas centrs ir sarūpējis skaistus, unikālus, ar Talsu zīmolu apdrukātus suvenīrus.

Kaut arī valstī ir ārkārtējais stāvoklis un šie svētki paies klusākā un mierīgākā gaisotnē, ir īpaši svarīgi iepriecināt savus tuviniekus. Talsu tūrisma informācijas centrā iespējams iegādāties krūzītes ar skaistākajām Talsu ainavām kā arī Talsu logo motīvu. Alumīnija ūdens pudeles un termokrūzes, kas uztur dzērienu siltu kā vērtīgu dāvanu novērtēs praktiski un aktīvi cilvēki, kas laiku daudz pavada dabā. Šīs lietas iespējams papildināt ar kādu īpašu tēju vai kādu no jaunajām pildspalvām ar Talsu logo, tās pieejamas 7 spilgtās un izteiksmīgās krāsās.
Centrā iespējams iegādāties arī vietējo rokdarbnieču adītos cimdus, zeķes un šalles.
Dažādi krekli, cepures, sportiski maisiņi būs noderīga lieta jebkuram, kam patīk praktiskas lietas.
Šeit atradīsiet arī ko noderīgu mazajiem Ziemassvētku svinētājiem, piedāvājam iegādāties suvenīra lācīšus un lelles ko papildināt ar gardiem šerbertiem vai kādu no piena šokolādēm īpašā iesaiņojumā. Klāstā ir arī brīnišķīga krāsojamā grāmata “Muižu dāmu stāsti”.
Ja tomēr kāds ko vēlies iepriecināt svētkos ir tālu prom un dāvanu nav iespējams nodot personīgi, ievērojot ierobežojumus, tūrisma informācijas centrā atradīsi burvīgas pastkartes ar skaistākajiem Talsu un novada skatiem un šokopasta šokolādes tāfelītes.
Šogad īpaši svarīgi ir atbalstīt vietējos ražotājus, amatniekus un uzņēmējus tāpēc, ja neatrodi neko pie mums noteikti izskati vietējo uzņēmēju piedāvājumus.

Visu suvenīru klāstu iespējams apskatīt Talsu tūrisma informācijas centrā
Lielā iela 19/21