Skip to main content

Jaunumi

Ziemassvētku dāvanas meklē Talsu tūrisma informācijas centrā

Pavisam drīz svinēsim Ziemassvētkus – gada sirsnīgākos un ģimeniskākos svētkus. Šis ir laiks, kad ikkatram tuviniekam vēlamies sagādāt prieku ar kādu labu vārdu, smaidu un dāvaniņu. Talsu tūrisma informācijas centrā vari iegādāties skaistus, unikālus suvenīrus, kas iepriecinās ikvienu šajos svētkos. Talsu tūrisma informācijas centrā iespējams iegādāties krūzītes ar Talsu vārdu un deviņu pakalnu motīvu dažādās […]

Pavisam drīz svinēsim Ziemassvētkus – gada sirsnīgākos un ģimeniskākos svētkus. Šis ir laiks, kad ikkatram tuviniekam vēlamies sagādāt prieku ar kādu labu vārdu, smaidu un dāvaniņu. Talsu tūrisma informācijas centrā vari iegādāties skaistus, unikālus suvenīrus, kas iepriecinās ikvienu šajos svētkos.

Talsu tūrisma informācijas centrā iespējams iegādāties krūzītes ar Talsu vārdu un deviņu pakalnu motīvu dažādās krāsās

Prakstiska dāvana ikvienam būs termokrūze ko iespējams papildināt ar kādu īpašu tēju vai kādu no pildspalvām, kas pieejamas 7 spilgtās un izteiksmīgās krāsās. Iespēja iegādāties vietējo rokdarbnieču adītos cimdus, zeķes un šalles. Dažādi krekli, cepures, sportiski maisiņi būs noderīga lieta jebkuram, kam patīk praktiskas lietas. Mazajiem Ziemassvētku svinētājiem, piedāvājam iegādāties suvenīra lācīšus un lelles, klāstā ir arī brīnišķīga krāsojamā grāmata “Muižu dāmu stāsti”.

Ja tomēr kāds ko vēlies iepriecināt svētkos ir tālu prom un dāvanu nav iespējams nodot personīgi, ievērojot ierobežojumus, tūrisma informācijas centrā atradīsi burvīgas pastkartes ar skaistākajiem Talsu un novada skatiem.

Visu suvenīru klāstu iespējams apskatīt Talsu tūrisma informācijas centrā Lielā iela 19/21