Skip to main content

Jaunumi

Sēles atpūtas vietā Rīti

Spēles dabā 8211 daba spēlēs atpūtas vietā RĪTI

Talsu pauguraines dabas parka teritorijā esošajā atpūtas vietā “Rīti” izveidotas piecas spēles, kuras iespējams spēlēt āra teritorijā. Ģimenēm pieejamas bumbu spēles ar vārtiem un volejbola tīklu – bumbiņu mešana “grozos”, riņķu mešana, spēle “ uz desām! ”, šūpoles “stārķa ligzda”, “pabaro zvērus!”. Spēles un rotaļas dabā dos prieku visiem dalībniekiem. Spēles izvietotas dažādās vietās dabas […]

Talsu pauguraines dabas parka teritorijā esošajā atpūtas vietā “Rīti” izveidotas piecas spēles, kuras iespējams spēlēt āra teritorijā. Ģimenēm pieejamas bumbu spēles ar vārtiem un volejbola tīklu – bumbiņu mešana “grozos”, riņķu mešana, spēle “ uz desām! ”, šūpoles “stārķa ligzda”, “pabaro zvērus!”. Spēles un rotaļas dabā dos prieku visiem dalībniekiem. Spēles izvietotas dažādās vietās dabas takā, lai apmeklētājiem būtu nodrošināta iespēja ievērot distancēšanās prasības.

Spēles pieejamas iepriekš elektroniski reģistrējot apmeklējumu ŠEIT.

Kopš pandēmijas sākuma audzis Talsu pauguraines dabas parka un atpūtas vietas “Rīti” taku apmeklējums. Bija nepieciešams papildināt Talsu pilsētas tuvumā esošo dabas tūrisma piedāvājumu un rekreācijas iespējas, lai uzturēšanās dabā būtu interesanta un aizraujoša arī bērniem, jauniešiem un tiem, kam vienkāršas pastaigas vai būšana dabā ir pārāk neierasta. Pateicoties Talsu novada pašvaldības atbalstam spēles dabā pieejamas no maija līdz septembrim.

“Spēles dabā – daba spēlēs” ir biedrības “Kurzemes atauga” īstenots projekts.