Skip to main content

Jaunumi

Mājas kafejnīcas dienu afiša

Gastronomiskās brīvdienas Ziemeļkurzemē

Šogad no jūlija līdz oktobrim dažādās vietās  Latvijā notiek “Mājas kafejnīcu dienas”. Šajā laikā durvis un sētas ikvienam apmeklētājam ver gan esoši uzņēmumi, gan saimniecības, kā arī vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nesniedz ēdināšanas pakalpojumus un nenodarbojas ar viesu uzņemšanu, bet šajās dienā pārvēršas par Mājas kafejnīcām. Mājas kafejnīcu dienu ietvaros apmeklētāji tiek aicināti uz konkrētu galamērķi […]

Šogad no jūlija līdz oktobrim dažādās vietās  Latvijā notiek “Mājas kafejnīcu dienas”.

Šajā laikā durvis un sētas ikvienam apmeklētājam ver gan esoši uzņēmumi, gan saimniecības, kā arī vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nesniedz ēdināšanas pakalpojumus un nenodarbojas ar viesu uzņemšanu, bet šajās dienā pārvēršas par Mājas kafejnīcām. Mājas kafejnīcu dienu ietvaros apmeklētāji tiek aicināti uz konkrētu galamērķi izbaudīt tā kulināro piedāvājumu, iepazīt tradīcijas un kultūru caur ēdienu. Tā ir iespēja apceļot Latviju, baudot īpašus ēdienus, ko gatavojuši lauku saimnieki.

Trīs nedēļas nogales arī Talsu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”, kuru laikā viesos aicinās 59 dažādas kafejnīcas. To saimnieki saviem viesiem piedāvās neaizmirstamu garšu piedzīvojumu, iepazīstinās ar savu saimniecību, lauku sētu tūrisma un kultūras piedāvājumu. Šī ir lieliska iespēja tuvāk iepazīt Ziemeļkurzemi un paviesoties pie saimniekiem, kas ikdienā neuzņem viesus, iepazīt radošus un uzņēmīgus cilvēkus, kā arī garšīgi un interesanti pavadīt laiku.

Mājas kafejnīcu dienu buklets lejupielādei pieejams ŠEIT

Mājas kafejnīcu dienas Talsu novadā:

Ziemeļkurzemes piekraste 03. – 04. septembris

Lībiešu krasts un Dundagas apkārtne 10. – 11. septembris

Talsi, Sabile, Valdemārpils un apkārtnes 27. – 28. augusts