Skip to main content

Jaunumi

Notikumi Talsu novadā no 24. 8211 28. augustam

Šajā nedēļā Talsu novads priecēs ar lieliskiem pasākumiem – tiks dots starts gastronomiskajām brīvdienām Ziemeļkurzemē, kas norisināsies trīs nedēļas nogales pēc kārtas, paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes, kā arī kultūras pasākumi. 24. augustā pavadi vakaru aktīvi, iepazīstot Talsu novadu. Pievienojies 5. velodienu posmam “Laucienes aplis”, kas būs aptuveni 30km garš brauciens maršrutā Talsi – Šķēde – […]

Šajā nedēļā Talsu novads priecēs ar lieliskiem pasākumiem – tiks dots starts gastronomiskajām brīvdienām Ziemeļkurzemē, kas norisināsies trīs nedēļas nogales pēc kārtas, paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes, kā arī kultūras pasākumi.

24. augustā pavadi vakaru aktīvi, iepazīstot Talsu novadu. Pievienojies 5. velodienu posmam “Laucienes aplis”, kas būs aptuveni 30km garš brauciens maršrutā Talsi – Šķēde – Nurmuiža – Talsi. Piesakies, aizpildot formu: https://forms.gle/h6fpb3RThzeYXpDFA vai zvanot 26469057

Pievienojies taku skriešanas un nūjošanas treniņseriālam. Šoreiz, 24. augustā, tas norisināsies Dzirnavkalna apkārtnē. Startēt vari jebkurā laikā starp 18:00 līdz 19:30, tātad, skriešana nebūs ar “masu startu”. Pieteikšanās iepriekš nav nepieciešama, pieteikšanās uz vietas, pirms starta. Vairāk informācijas šeit: https://www.okzk.lv/Talsu-judze/

24. augustā plkst. 21.00 trešdienas vakara koncerts Beach bus, Rojas pludmalē kopā ar Gundaru Lintiņu.

25. augustā plkst. 16.00 Kolkas Lībiešu saieta namā saruna ar Māru Tīmani par augu izmantošanu veselībai.

25. augustā plkst. 19.00 Sabiles pilskalnā Austrasbērnu koncerts.

Šovasar par godu Ulda Marhileviča pusapaļajai jubilejai izskanēs koncerti „Marhils un draugi”. Pēdējais no tiem 26. augustā plkst. 19.00 Jūs priecēs Rojas Brīvdabas estrādē.

27. un 28. augustā Talsos, Sabilē, Valdemārpilī un apkārtnē norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, kas trīs nedēļas nogales pēc kārtas ar garšu baudījumu priecēs to apmeklētājus Gastronomiskajās brīvdienās Ziemeļkurzemē. Ar Mājas kafejnīcu dienu dalībniekiem vari iepazīties šeit DALĪBNIEKI.

Mājas kafejnīcas dienu afiša

27. un 28. augustā plkst. 19.00 Mārtiņš Vilsons atklāj otro verandas izrāžu sezonu Upesgrīvā Čaks lauku mierā Vilsona verandā.

27. augustā plkst. 15.00 Vīdalē laukumā pie bibliotēkas muzicēs „Rumbas kvarteta” līderis Artis Šimpermanis. Uz koncertu gaidīts katrs Latvijas mieralaiku šlāgermūzikas skanējuma līdzjutējs.

27. augustā Mājas kafejnīca “Pļavmuižiņa” un Pļavu muižas atvērto durvju diena, sākums plkst. 10.00

27. augustā Spāres diena pie Spāres muižas. Šeit Jūs gaidīs Mājas kafejnīca “Špilkums”, radošās darbnīcas, muižas un parka apskate, izjādes ar zirgiem, bet noslēgumā māsu Legzdiņu koncerts.

27. augustā Ģibuļu pagasta svētku diena ar dažādiem pasākumiem gan lieliem, gan maziem.

27. augustā Ģibuļu pagasta svētku ietvaros norisināsies retro moto brauciens., sākums plkst. 14.00 no “Jaunupniekiem” Pastendē.

27. augustā Pastendes diena. Sākums plkst. 14.00.

27. augustā plkst. 18.00 Valdemārpils Dupurkalna estrādē Heli Lāksonenas dzejas izrāde lībiskajā dialektā „Valod sild sird”.

27. augustā “Mazie operas svētki Laidzē” laukumā pie Laidzes pagasta pārvaldes. Sākums plkst. 19.00

27. augustā plkst. 20.00 dziedātāja Laimja Rācenāja un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa jaunās programmas “Vienmēr zaļi”  koncerts Talsu Tautas nama Radošajā sētā.

27. augustā Senās uguns nakts pasākumi Rojas pludmalē, Upesgrīvas sedumā, Mērsragā pie bākas un Kolkā.

27. augustā Senās uguns nakts Kolkā, pie Kokas Tautas nama. Lāpu iedegšana, “Mazās irbes picas”, 22. 30 vakara koncerts ar Tomasu Kleinu.

Sports

26. augustā plkst. 18.00 Sabiles kauss pludmales volejbolā, sporta laukumā “Graviņa”.

27. augustā plkst. 11.00 “Artiusss” kauss futbolā, Sabiles stadionā.

27. augustā no plkst. 12.00 spota aktivitātes Pastendes sporta laukumā.