Skip to main content

Jaunumi

Vakari Villā Hochheim viesos fotogrāfs Jānis Deinats.

24. martā Talsu novada muzejā norisināsies otrā kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim” tikšanās. Šoreiz pie mums viesosies fotogrāfs Jānis Deinats. Viesiem būs iespēja uzzināt par fotogrāfa ikdienu, par pieredzi divdesmit gadu laikā, kuros viņš veidojis Latvijas kultūras, mākslas, biznesa un politikas elites portretus. Apmeklētājiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus. Kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim”  […]

24. martā Talsu novada muzejā norisināsies otrā kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim” tikšanās. Šoreiz pie mums viesosies fotogrāfs Jānis Deinats.

Viesiem būs iespēja uzzināt par fotogrāfa ikdienu, par pieredzi divdesmit gadu laikā, kuros viņš veidojis Latvijas kultūras, mākslas, biznesa un politikas elites portretus. Apmeklētājiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim”  laikā ir iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu, sportu, amatniecību u.c. Mājīgā atmosfērā tiek aizvadītas tikšanās ar savas nozares personībām.

Pasākums notiek zaļajā režīmā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Ieeja bez maksas.

Ja vēlies pavadīt ceturtdienas vakaru mājīgā gaisotnē un smelties iedvesmu no nozares profesionāļa, tad gaidīsim tevi 24. martā plkst. 19:00 Talsu novada muzejā.

Iepriekšēja pieteikšanās – aija.pudure@talsi.lv