Skip to main content

Jaunumi

Tet Rally Liepāja afiša

Tet Rally Liepāja FIA Eiropas rallija čempionāta posms Latvijā

Pirmo reizi sarīkots 2013. gadā, FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) Latvijas posms Tet Rally Liepāja 2023. gadā plānots vēl plašākā Kurzemes reģiona teritorijā kā iepriekš pieredzēts, metot vēl nepieredzētus izaicinājumus autosportistiem un ļaujot skatītājiem gūt arvien jaunus iespaidus, vērojot rallija dinamiskos notikumus!Senākā rallija čempionāta sezona startēs marta sākumā – pirms sacensībām Latvijā čempionāts jau būs […]

Pirmo reizi sarīkots 2013. gadā, FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) Latvijas posms Tet Rally Liepāja 2023. gadā plānots vēl plašākā Kurzemes reģiona teritorijā kā iepriekš pieredzēts, metot vēl nepieredzētus izaicinājumus autosportistiem un ļaujot skatītājiem gūt arvien jaunus iespaidus, vērojot rallija dinamiskos notikumus!
Senākā rallija čempionāta sezona startēs marta sākumā – pirms sacensībām Latvijā čempionāts jau būs paviesojies Portugālē, Spānijā un Polijā, bet pēc vizītes Kurzemē dosies uz Zviedriju, Itāliju, Čehiju un Ungāriju. Tet Rally Liepāja Latvijā iegriezīsies tieši pirms vasaras saulgriežiem – rallija svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 16. jūnijā, bet rallija ātrumposmi tiks sarīkoti sestdien un svētdien – 17. un 18. jūnijā.

2023. gadā, aptverot vēl plašāku teritoriju nekā iepriekš, Tet Rally Liepāja pirmā sacensību diena – sestdien, 17. jūnijā – startēs Tukuma novadā, bet dienas turpinājumā ekipāžas dosies uz ātrumposmiem gan Talsu novadā, gan Kuldīgas novadā, lai vakarpusē ierastos rallija pilsētā Liepājā.

Tet Rally Liepāja noslēdzošie ātrumposmi paredzēti svētdien, 18. jūnijā, kad autosportistiem plānoti vairāki pārbaudījumi Dienvidkurzemes novadā, tajā skaitā arī izšķirošais Power Stage ātrumposms, kura laikā iespējams iegūt papildu punktus, un kura norise tiek plaši atspoguļota TV tiešraidēs.

Līdzīgi kā citus gadus, rallija apmeklētājiem paredzētas gan vienas dienas, gan divu dienu ieejas biļetes. Ieejas biļetes uz vienu ātrumposmu tirdzniecībā nebūs pieejamas.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un invalīdiem ieeja skatpunktos paredzēta bez maksas, bet junioriem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem ieejas biļetes paredzētas par samazinātu cenu visā to tirdzniecības periodā.

Tet Rally Liepāja apmeklētājiem atgādinām, ka rallija norišu vērošanai būs nepieciešama aproce, ar kuru varēsiet piekļūt izveidotajiem skatpunktiem. Šādu aproci, uzrādot ieejas biļeti, varēsiet saņemt Tet Rally Liepāja biļešu maiņas punktos, kuri būs izvietoti netālu no ātrumposmu norises vietām. Precīza informācija par biļešu maiņas punktu atrašanās vietām un to darba laikiem tiks precizēta neilgi pirms FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma norises Tet Rally Liepāja oficiālajā interneta mājaslapā, kā arī sociālo tīklu kontos.

Biļetes pieejamas šeit.

Lai nodrošinātu veiksmīgu rallija posmu Talsos norisi un skatītāju un dalībnieku drošību, paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas

Satiksmes ierobežojumi Talsu pilsētā gaidāmi jau no 13. jūnija 21.00, kad īslaicīgi tiks ierobežotas auto apstāšanās un stāvēšanas iespējas Ezera, Fabrikas un Jaunatnes ielā.

Būtiskāki satiksmes ierobežojumi gaidāmi 17. jūnijā no 12.30 līdz 18.00, kad Talsu pilsētā satiksmei tiks slēgta Gravas iela (visā tās garumā), Ezera iela (posmā no Gravas ielas līdz Lielajai ielai), Lielā iela (posmā no Ezera ielas līdz Talsu pilsētas laukumam), Fabrikas iela (visā tās garumā), Saules iela (posmā no Fabrikas ielas līdz Jaunatnes ielai), Jaunatnes iela (visā tās garumā).

No 13. līdz 17. jūnijam aicinām ikvienu satiksmes dalībnieku pievērst pastiprinātu uzmanību izvietotajām ceļa zīmēm!

Visa aktuālā informācija ir pieejama www.lvrally.com tīmekļvietnē, neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar „Tet Rally Liepāja” pārstāvi, zvanot pa tālruni +37129114163.Karte PDF formātā