Skip to main content

Jaunumi

Rally auto Talsos

No 2. līdz 19. jūnijam Talsu pilsētvidē atkal aplūkojams jauns vides objekts – sagaidot Talsos FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posmu „Tet Rally Liepāja”, Stendes ielas lokveida krustojumā izvietota rallija automašīna. Pateicoties FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posmu „Tet Rally Liepāja” organizatoru atsaucībai, Talsu pilsētā uz laiku apskatei izvietota rallija automašīna. Tā ikvienam ir pamanāma, […]

No 2. līdz 19. jūnijam Talsu pilsētvidē atkal aplūkojams jauns vides objekts – sagaidot Talsos FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posmu „Tet Rally Liepāja”, Stendes ielas lokveida krustojumā izvietota rallija automašīna.

Pateicoties FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posmu „Tet Rally Liepāja” organizatoru atsaucībai, Talsu pilsētā uz laiku apskatei izvietota rallija automašīna. Tā ikvienam ir pamanāma, pārvietojoties Stendes ielas lokveida krustojumā un tuvākajā tā teritorijā.

Aicinām pilsētas iedzīvotājus un viesus būt atbildīgiem un nemēģināt ļaunprātīgi rallija automašīnu bojāt. Objekts ir labi redzams pilsētas video novērošanas kamerās, kā arī to regulāri apsekos Talsu novada Pašvaldības policija.

Autors: Inita Fedko

Foto Ģirts Grenevics