Skip to main content

Jaunumi

Talsu novada tūrisma nozares pārstāvjus aicina uz tūrisma izstādi „Balttour 2023”

Kurzemes Tūrisma asociācija piedāvā iespēju Kurzemes tūrisma nozares pārstāvjiem no 3. līdz 5. februārim piedalīties un pārstāvēt savu uzņēmumu tūrisma izstādē “Balttour 2023” kopīgajā Kurzemes stendā. Kurzemes stends šogad būs 28 m2 liels, un daļu no tā plānots atvēlēt tieši tūrisma uzņēmumu un objektu prezentācijām un materiāliem. Katrai no izstādes dienām tiek plānota sava tematiska […]

Kurzemes Tūrisma asociācija piedāvā iespēju Kurzemes tūrisma nozares pārstāvjiem no 3. līdz 5. februārim piedalīties un pārstāvēt savu uzņēmumu tūrisma izstādē “Balttour 2023” kopīgajā Kurzemes stendā.

Kurzemes stends šogad būs 28 m2 liels, un daļu no tā plānots atvēlēt tieši tūrisma uzņēmumu un objektu prezentācijām un materiāliem.

Katrai no izstādes dienām tiek plānota sava tematiska programma:

  • 3. februāris – Naktsmītnes un kompleksie tūrisma piedāvājumi
  • 4. februāris – Degustācijas un gardumi
  • 5. februāris – Aktīvā atpūta, izklaides un labjūtes tūrisms

Plānots, ka vienlaicīgi stendā varēs darboties trīs uzņēmumu/objektu pārstāvji.

Minimālais laiks, kas katram tiks atvēlēts, ir vismaz 2 stundas. Ja dalībnieku skaits būs mazāks, vienam dalībniekam tiks atvēlēts ilgāks laiks.

No savas puses nodrošināsim ar vietu un leti, kur izvietot materiālus un produkciju. Produkciju un piedāvājumus stendā varēs arī tirgot.

Dalības maksa:

  • Kurzemes Tūrisma asociācijas biedriem – 20.00 EUR
  • Pārējiem Kurzemes tūrisma uzņēmumu un objektu pārstāvjiem – 50.00 EUR

Dalību aicinām pieteikt līdz 31. janvārim, reģistrējoties: https://forms.gle/pQjT2o1bt5w8nksR7

Kurzemes Tūrisma asociācija patur tiesības atlasīt izstādes dalībniekus atbilstoši saviem ieskatiem un stenda koncepcijai.