Skip to main content

Jaunumi

Talsu hokeja halles darba laiks, afiša

Talsu hokeja halle aicina slidot

Dažiem ziema saistās ar aukstiem, tumšiem vakariem uz dīvāna zem segas, citiem – ar laiku, kad izbaudīt aktīvos ziemas sporta veidus. Talsu novadā ļaudis pamanās nodoties dažādām aktivitātēm brīvā dabā un viena no, iespējams, aizraujošākajām ziemas izklaidēm ir slidošana, kas piemērota teju ikvienam. Talsu hokeja halles slidotava ir atvērta un piedāvā piedzīvot ziemu ikvienam interesentam […]

Dažiem ziema saistās ar aukstiem, tumšiem vakariem uz dīvāna zem segas, citiem – ar laiku, kad izbaudīt aktīvos ziemas sporta veidus. Talsu novadā ļaudis pamanās nodoties dažādām aktivitātēm brīvā dabā un viena no, iespējams, aizraujošākajām ziemas izklaidēm ir slidošana, kas piemērota teju ikvienam. Talsu hokeja halles slidotava ir atvērta un piedāvā piedzīvot ziemu ikvienam interesentam katru nedēļas nogali.

Brīvdienās Talsu hokeja halle ir iecienīta sporta un atpūtas vieta, un noteiktos laikos ir brīvi pieejama ikvienam interesentam.

Slidošanas prieku mūzikas pavadījumā publiskajā slidotavā var izbaudīt katru sestdienu 19.00 un katru svētdienu 15.00.

Maksa par publiskās slidošanas nodarbību, kas ilgst vienu stundu – pieaugušajiem 5 eiro, skolēniem 4 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem 2 eiro. Apmeklētāji var ierasties slidot gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. Slidu nomas maksa – 2 eiro (ir pieejami slidu pāri, sākot no 26. līdz pat 47. izmēram).

Savukārt sestdienās 10.00 Talsu hokeja kluba treneru komanda organizē slidošanas apmācības un treniņus. Šajās nodarbībās pirmais nepieciešamais inventārs (slidas un ķivere) tiek iekļauts cenā, un ieejas maksa hallē uz slidošanas apmācības nodarbību ir 5 eiro.

Slidotavā par pakalpojumu var norēķināties skaidrā naudā. Vienā apmeklējuma sesijā noteikts ierobežots apmeklētāju skaits, tādēļ Talsu hokeja halle aicina uz izvēlēto slidošanas seansu ierasties un iegādāties biļetes laikus.

Slidot gribētāji halli var apmeklēt Ministru kabineta noteiktajā drošajā „zaļajā režīmā” jeb ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Kopā ar sertifikātu, apmeklētājam jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.

Par atvērtās slidošanas nosacījumiem skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem var sekot līdzi aktuālajai informācijai Talsu hokeja kluba mājaslapā www.thk.lv. Tāpat atkarībā no apmeklētāju intensitātes, ledus halles noslodzes grafiks var tikt papildināts un mainīts, un plašāka informācija pieejama Talsu hokeja kluba mājaslapā sadaļā „Ledus noslodze”. Papildu informāciju iespējams uzzināt arī pa tālruni 25505888.

Renāte Freiberga

Talsu hokeja halles darba laiks, afiša