Skip to main content

Jaunumi

Līgo, bilde sākumlapai

Saulgrieži Talsu novadā

Pavisam drīz svinēsim saulgriežu svētkus, Līgo dienu un Jāņus. Esam apkopojuši aktivitātes un pasākumus, kas norisināsies šajā laikā Talsu novadā. Sagaidi svētkus ar skaistām ielīgošanas aktivitātēm. LAUCIENE 21. jūnijā no plkst. 18:30  “Dzirdi Līgo dziesmas Laucienē!”. Laucienes āres pieliesies ar Līgo dziesmu melodijām. Saklausi, dziedi līdzi un pamāj gavilētājiem! Līdz 22. jūnijam aicinām ikvienu Talsu […]

Pavisam drīz svinēsim saulgriežu svētkus, Līgo dienu un Jāņus. Esam apkopojuši aktivitātes un pasākumus, kas norisināsies šajā laikā Talsu novadā. Sagaidi svētkus ar skaistām ielīgošanas aktivitātēm.

LAUCIENE

21. jūnijā no plkst. 18:30  “Dzirdi Līgo dziesmas Laucienē!”. Laucienes āres pieliesies ar Līgo dziesmu melodijām. Saklausi, dziedi līdzi un pamāj gavilētājiem!

Līdz 22. jūnijam aicinām ikvienu Talsu novada un tuvāku vai tālāku kaimiņu novadu iedzīvotājus visā Latvijā rotāt savas sētas, pagalmus. u.c. un piedalīties akcijā “Līgo dekora ugunskurs”. Iesūtot savu dekoru fotogrāfijas uz WhatsApp 29456410 vai 26602812

VIRBI

22. jūnijā no 20.00 Virbu kultūras nama laukumā Līgo noskaņas.

TIŅĢERE

22. jūnijā laikā no 21:00-24:00 Tiņģeres parkā būs iespēja doties pastaigā pa “Saulgriežu  uguns taku”  (takas sākums no Tiņģeres pils). Būs dažādas “dzīvās” uguns vietas – ugunskuri, u.c. gaismiņas, kas vedīs pastaigu takā ar dažādiem vides objektiem, kas veidoti balstoties uz Līgo/ Jāņu tautasdziesmām. Būs izlasāmas arī tautasdziesmas.

STRAZDE

23. jūnijā visas dienas garumā Līgo svētku noskaņas Strazdes muižas parkā.

Aicinām pasākumu apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot epidemioloģiskās drošības prasības!

SPĀRE

No 21. līdz 25. jūnijam maģiska sajūtu nakts pastaiga Spāres muižas parkā.