Skip to main content

Jaunumi

Stiec savu meistaru, afiša

Satiec savu meistaru Talsu novadā

8., 9. un 10. aprīlī apmeklē “Satiec savu meistaru” Talsu novadā, kas šogad norisināsies jau četrpadsmito reizi. „Satiec savu meistaru!” pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. 8. aprīlī plkst. 16.00 Satiec savu meistaru Rojā. Rojas Kultūras centrā “Vienas adatas pinums” meistarklase […]

8., 9. un 10. aprīlī apmeklē “Satiec savu meistaru” Talsu novadā, kas šogad norisināsies jau četrpadsmito reizi. „Satiec savu meistaru!” pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē.

8. aprīlī plkst. 16.00 Satiec savu meistaru Rojā. Rojas Kultūras centrā “Vienas adatas pinums” meistarklase kopā ar Laimu Landmani.

8. un 9. aprīlī Satiec savu meistaru Tiņģeres muižā. 8. aprīlī piedalies seno recepšu radošajā darbnīcā, bet 9. aprīlī mauču adīšana ar pērlītēm, lupatu leļļu darināšana, auduma ziedu vainagu darināšana, dubultadījumu apgūšana.

8. un 9. aprīlī Satiec savu meistaru Strazdē.

8. aprīlī no plkst. 10.00 – 14.00 Satiec savu meistaru Pastendē.

9. aprīlī plkst. 11.00 Satiec savu meistaru Sabilē

9. aprīlī no plkst. 12.00 – 16.00 Satiec savu meistaru Spāres muižā.

10. aprīlī plkst. 11.00 Satiec savu meistaru Stendē, šeit tev būs iespēja piedalīties maizes cepšanas meistarklasē.

10. aprīlī plkst. 13.00 Satiec savu meistaru Talsos. Šogad apmeklētāji varēs uzzināt labākās vīna darināšanas metodes, nogaršot un gatavot veselīgus graudaugu ēdienus, veidot dažādus Lieldienu dekorus, dejot latvju dančus, uzzināt vairāk par aušanu, par latvju rakstiem rokdarbos un skaistu fotogrāfiju veidošanu!