Skip to main content

Jaunumi

QR Poligons Talsos

Varam ikvienam piedāvāt iespēju vienatnē izkustēties – paskriet vai pastaigāt pa Talsiem. Esam izveidojuši orientēšanās poligonu. Izdrukā karti un dodies meklēt mazās lapiņas.  Visā Talsu teritorijā izvietoti 27 kontrolpunkti (neliela lapiņa ar numuru un QR kodu). Kurus no tiem apmeklēt un kādā ātrumā, katrs var izvēlēties pats. Lai apmeklētu visus kontrolpunktus, jārēķinās ar veiktiem 13-14km. […]

Varam ikvienam piedāvāt iespēju vienatnē izkustēties – paskriet vai pastaigāt pa Talsiem. Esam izveidojuši orientēšanās poligonu. Izdrukā karti un dodies meklēt mazās lapiņas. 

Visā Talsu teritorijā izvietoti 27 kontrolpunkti (neliela lapiņa ar numuru un QR kodu). Kurus no tiem apmeklēt un kādā ātrumā, katrs var izvēlēties pats. Lai apmeklētu visus kontrolpunktus, jārēķinās ar veiktiem 13-14km. Katram kontrolpunktiem ir vērtība. To norāda kontrolpunkta numura pirmais cipars (piemēram, 31 KP- vērtība 3, 57 – 5, 71 – 7 punkti). Apmeklējot visus kontrolpunktus – maksimāla punktu summa ir 122. Kontrollaiks ir 120 minūtes.
Atzīmēties kontrolpunktos var izmantojot mobilo aplikāciju “Qrenteerings“. Aplikācijas izmantošanas pamācība un reģistrēšanas forma pieejama šeit: https://rogaining.lv/qrevents/qrpols/poligoni.htm
Starts un finišs atrodas pie Talsu Sporta nama ieejas durvīm (Kareivju iela 14), bet startēt un finišēt iespējams no jebkuras vietas, izmantojot Starta un finiša kodus:

Orientēšanās poligona karte bezmaksas izdrukai:  [kartes lejupielāde

] (A4)
Rezultātus var apskatīt: šeit
Kontakti: Aigars t.27037985, aigars@lof.lv

informācija:

http://www.okzk.lv/index.php?subaction=showfull&id=1325185625