Skip to main content

Jaunumi

Talsu novads logo

Piedalies aptaujā Talsu novads sadarbības partneris Jūrmalas pilsētai ceļā uz Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2027 titulu

Jau informējām, ka 28. janvārī Talsu domes deputāti apstiprināja Talsu novada pašvaldības dalību vienota pieteikuma izstrādei ar Jūrmalas pilsētas pašvaldību, lai pretendētu uz „Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” titulu. Talsu novada pašvaldība sagatavojusi aptaujas anketu, no kā gūtās atbildes tiks izmantotas pieteikuma sagatavošanā un tālākajā darbā. Īstenojot pamatnostādnes pieteikuma gatavošanai, ir noteikti trīs galvenie virzieni, kas […]

Jau informējām, ka 28. janvārī Talsu domes deputāti apstiprināja Talsu novada pašvaldības dalību vienota pieteikuma izstrādei ar Jūrmalas pilsētas pašvaldību, lai pretendētu uz „Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” titulu. Talsu novada pašvaldība sagatavojusi aptaujas anketu, no kā gūtās atbildes tiks izmantotas pieteikuma sagatavošanā un tālākajā darbā.

Īstenojot pamatnostādnes pieteikuma gatavošanai, ir noteikti trīs galvenie virzieni, kas vieno Jūrmalas un Talsu novada pašvaldības, proti, bagāta vietējā un starptautiskā mēroga pieredze, spēcīgas kultūras tradīcijas un Baltijas jūras piekraste.

Talsu novada pašvaldība sagatavojusi aptaujas anketu, no kā gūtās atbildes tiks izmantotas pieteikuma sagatavošanas procesā. No iedzīvotājiem tiek gaidītas dažnedažādas idejas, sākot ar mazām un ikdienišķām, beidzot ar ambiciozām un neparastām: idejas, kas pauž Talsu novada unikalitāti Eiropas mērogā un ir īstenojamas sadarbībā ar citām Latvijas pašvaldībām, organizācijām, Eiropas valstu partneriem.

ANKETA PIEEJAMA ŠEIT

Inita Fedko