Skip to main content

Jaunumi

Kolkas rags

Pavadi nedēļas nogali Talsu novadā

Vai esi gatavs atpūtai? Nedēļas nogale jau pavisam tuvu un, lai Tev būtu labs plāns kā pavadīt savu brīvo laiku esam apkopojuši dažas idejas ko varēsi izmantot atpūšoties. Ieskaties! Visu nedēļas nogali Tiņģeres muižā esi aicināts uz Ziemas plenēra Radošajām darbnīcām. Šī ir iespēja iepazīties ar dažādām vizuālās mākslas tehnikām. Izvēlies sev interesējošo darbnīcu un […]

Vai esi gatavs atpūtai? Nedēļas nogale jau pavisam tuvu un, lai Tev būtu labs plāns kā pavadīt savu brīvo laiku esam apkopojuši dažas idejas ko varēsi izmantot atpūšoties. Ieskaties!

Visu nedēļas nogali Tiņģeres muižā esi aicināts uz Ziemas plenēra Radošajām darbnīcām. Šī ir iespēja iepazīties ar dažādām vizuālās mākslas tehnikām. Izvēlies sev interesējošo darbnīcu un piesaki dalību.

Izbaudi ko aizraujošu un dodies uz Meteņa pusdienām Sabilē, Struņķu priedēs. Neaizmirsti pieteikt savu dalību!

26. februārī, Virbu kultūras namā plkst. 17.00 Stand – Up komēdija ar latviešu komiķa Maksima Trivaškeviča dalību.

27. februārī Stendes Tautas namā Vandzenes amatierteātra komēdijas viesizrāde “Kāzas”.

Brīvdienās baudi mākslu – dodies uz Pedvāles mākslas parku un apskati izstādi “Kolekcija”, kurā redzami darbi, kas tapuši Pedvālē grafikas simpoziju laikā, kā arī darbi, kas dāvināti Pedvāles mākslas parkam. Neaizmirsti izstaigāt arī mākslas parka āra teritoriju.

Ja Tev patīk pasapņot brīvā dabā dari to pie Sapņu ezera. Brīvdienās dodies uz Talsu pauguraini pastaigā – paviesojies Mulzukalnā un apskati Sapņu ezeru, kas zina, varbūt tieši šeit sapņi piepildās.

GPS 57.238583,22.636917

Milzukalns
Sapņu ezers

Ja vēlies redzēt kaut ko ar senatnes elpu, tad apmeklē Laivu kapsētu Mazirbē, šeit, kāpās, iegūlušas vecās zvejas laivas, kuras Mazirbes piekrastes mežā atvilka pagājušā gadsimta 50. – 60. gados.

Kolkasrags viennozīmīgi pēdējās nedēļas vilina pie sevis visus aplūkot dabas neizmērojamo spēku un varenību, kas reizēm mēdz būt skarba un pamatīgi pārsteigt. Ja vēl neesi šeit pabijis ir laiks doties. Idejas ar kurām papildināt Kolkas raga apmeklējumu meklē ŠEIT

Baudi jūras spēku un vēro viļņu šķelšanos un rosību ostā no Rojas mola. Šeit Tev būs iespēja Ieklausīties jūras šalkoņā un jūras putnu klaigās.