Skip to main content

Jaunumi

Talsu ezers, strūklaka

Nedēļas nogale Talsu novadā

26. maijā plkst. 17.00 Mērsraga tūrisma informācijas centrā Arvīda Deģa grāmatas „Lakstīgais aptieķnieks” prezentācija. 27. un 28. maijā Roja svin Rojas pagasta svētkus. Divu dienu garumā šeit norisināsies dažādas aktivitātes un interesanti pasākumi gan lieliem, gan maziem tāpēc piebiedROJies svētku aktivitātēm un noenkuROJies Rojā. 27. maijā plkst. 19.00 Rojas brīvdabas estrādē izrāde par Raimonda Paula […]

26. maijā plkst. 17.00 Mērsraga tūrisma informācijas centrā Arvīda Deģa grāmatas „Lakstīgais aptieķnieks” prezentācija.

27. un 28. maijā Roja svin Rojas pagasta svētkus. Divu dienu garumā šeit norisināsies dažādas aktivitātes un interesanti pasākumi gan lieliem, gan maziem tāpēc piebiedROJies svētku aktivitātēm un noenkuROJies Rojā.

27. maijā plkst. 19.00 Rojas brīvdabas estrādē izrāde par Raimonda Paula jaunību “Leģendas dzimšana”.

27. maijā plkst. 19.00 Valdemārpils Dupurkalna estrādē, akustisks koncerts “Mana mīļākā dziesma”. Vasaras sezonu tur atklās Miķelis Ābols, Ulanta Ābola un Ieva Marcinkeviča.

28. maijā Baznīcu dienas un Baznīcu nakts ietvaros Talsu novada baznīcas vērs savas durvis apmeklētājiem. Pasākuma ietvaros norisināsies dažādi koncerti, notiks tēvreizes lūgšana, zvanu skanēšana un dažādi citi pasākumi. Informāciju par norisēm Talsu novada baznīcās meklē ŠEIT

28. maijā no plkst. 11.00 pie Tiņģeres muižas Krājumu medības Tiņģerē. Pasākuma laikā iespēja satikt muzeja speciālistus, uzzināt par dažādu seno priekšmetu pielietojumu un noskaidrot kas sens un vērtīgs Tev pieder!

28. maijā no plkst. 11.00 Tiņģeres muižas parkā nāc svinēt vasaras brīvdabas sezonas atklāšanu.

28. maijā no plkst. 11.00 Laidzes pagasta svētki “Atkal kopā diet un smiet”.

28. maijā no plkst. 11.00 Talsu šķēpi 2022 – starptautiskās šķēpa mešanas sacensības Talsu novadā.

28. maijā no plkst. 13.00 Valdgales Tautas nama laukumā norisināsies Valdgales pagasta svētki “Mēs krāsaini kā taureņi”.

Maijā un jūnijā ikviens interesents aicināts apmeklēt Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncertus, lai ieskatītos un ieklausītos koru, deju kolektīvu un pūtēju orķestru XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku koncertu repertuārā. 28. maijā plkst. 19.00 viens no koncertiem norisināsies Talsu Sauleskalna estrādē, kur dziedās Kurzemes un Zemgales jauktie kori. Koncertos skanēs 2023. gada Dziesmu un Deju svētku repertuārs – dziesmas no koru lielkoncerta „Tīrums. Dziesmas ceļš” un Noslēguma koncerta „Kopā augšup”.

Mārtiņš Vilsons atklāj otro verandas izrāžu sezonu Upesgrīvā 28. un 29. maijā – sākums plkst. 19.00.

28. maijā plkst. 19.30 Latvijas Univeritātes folkloras deju kopa “Dandari” ielūdz uz danču un rotaļu vakaru Spāres muižā.

29. maijā no plkst. 11.00 ģimenes sporta diena Dundagā.

29. maijā no plkst. 11.30 Stendes mototrasē Latvijas kauss Cross country 3. posms.