Skip to main content

Jaunumi

Kolkas Lībiešu saieta nams saņem Eksporta un inovācijas balvu

2021. gada 16. decembrī kultūrvietā “Hanzas perons” tika pasniegti apbalvojumi konkursā “Eksporta un inovācijas balva”. Konkursā tradicionāli tiek godināti uzņēmumi, kuri aizvadītajā gadā bijuši izcili eksportā kā arī radījuši jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Konkursu sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Latvijas eksportētāju asociāciju “Red Jackets” un finanšu institūciju “Altum” organizē Latvijas investīciju un attīstības aģentūra […]

2021. gada 16. decembrī kultūrvietā “Hanzas perons” tika pasniegti apbalvojumi konkursā “Eksporta un inovācijas balva”. Konkursā tradicionāli tiek godināti uzņēmumi, kuri aizvadītajā gadā bijuši izcili eksportā kā arī radījuši jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Konkursu sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Latvijas eksportētāju asociāciju “Red Jackets” un finanšu institūciju “Altum” organizē Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Nominācijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldību grupā”, konkurējot ar Āraišu ezerpils arheoloģiskais parku, Krāslavas amatniecības centru, Baldones stāstu taku, Liepājas pilsētas brīvdabas sporta un aktīvās atpūtas teritoriju Zirgu salā un Olaines vēstures un mākslas muzeja Pirmā pasaules kara vēstures izziņas maršrutu, Kolkas lībiešu saieta nams ieguva augsto trešo vietu. Pirmajā vietā – Āraišu ezerpils arheoloģiskais parks, otrajā – Krāslavas amatniecības centrs. 

Tas ir atzīstams novērtējums, kas kārtējo reizi apliecina Kolkas Lībiešu saieta nama sasniegto līmeni vēstures, kultūras un tūrisma objektu sarakstā.