Skip to main content

Jaunumi

Resto Terase Sabilē

Durvis vērusi kafejnīca „RestoTerase” Sabilē

Abavas senlejas sirdī – Sabilē, durvis vērusi RestoTerase. Tā ir vieta, kur satikties, ēst, baudīt un mīlēt, jo tieši tāds ir šī ģimenes restorāna kredo un logo. “Resto Terase ir vieta sajūtām!” – saka saimnieki. Restorānā var baudīt gardus ēdienus, picas un malkot gardos Abavas vīna darītavas produktus. Par godu Sabilei var nogaršot arī īpašo […]

Abavas senlejas sirdī – Sabilē, durvis vērusi RestoTerase. Tā ir vieta, kur satikties, ēst, baudīt un mīlēt, jo tieši tāds ir šī ģimenes restorāna kredo un logo. “Resto Terase ir vieta sajūtām!” – saka saimnieki.

Restorānā var baudīt gardus ēdienus, picas un malkot gardos Abavas vīna darītavas produktus. Par godu Sabilei var nogaršot arī īpašo picu ar vēsturisko pilsētas nosaukumu “Zabeln”. Apmeklētājus gaida pārsteigumi, jo Sabile ir bagāta ne tikai ar daudziem ūdens avotiem, bet tajā pat alus tek pa ūdens krānu.
Neticiet?
Dodieties ciemos uz RestoTerasi (Ventspils iela 1/3, Sabilē) un pārliecinieties!
Vairāk informācijas zvanot 26999946.

Skaistā Sabiles pilsēta atrodas nepilnus 24 km no Talsiem, tā lepojas ar brīnišķīgu ainavu, skaistām vietām, Abavas senlejas krastiem un savu Vīnkalnu. Pilsēta glabā bagātīgu vēstures un leģendu garšu, par ko ar apņēmību gatavi stāstīt Resto Terases saimnieki un darbinieki!

Resto Terase Sabilē