Skip to main content

Jaunumi

Strazdes muiža

Piesaki ekskursiju Talsu novadā

Ievērojot piesardzību – fizisko distancēšanos un pulcēšanās ierobežojumus līdz 25 cilvēkiem (ieskaitot gidu), ar iepriekšēju pieteikšanos, pieejamas ekskursijas Talsu pilsētā, Spāres, Strazdes un Tiņģeres muižu parkos MĀKSLA UZZIED TALSOS Talsi ar gleznainām ainavām vienmēr iedvesmojuši radošus cilvēkus. Latvijā pazīstami mākslinieki un Talsu vecmeistari cauri laikiem radījuši brīnišķīgas Talsu ainavas. Talsu novada tūrisma informācijas centrs izstrādājis […]

Ievērojot piesardzību – fizisko distancēšanos un pulcēšanās ierobežojumus līdz 25 cilvēkiem (ieskaitot gidu), ar iepriekšēju pieteikšanos, pieejamas ekskursijas Talsu pilsētā, Spāres, Strazdes un Tiņģeres muižu parkos

MĀKSLA UZZIED TALSOS

Talsi ar gleznainām ainavām vienmēr iedvesmojuši radošus cilvēkus. Latvijā pazīstami mākslinieki un Talsu vecmeistari cauri laikiem radījuši brīnišķīgas Talsu ainavas. Talsu novada tūrisma informācijas centrs izstrādājis piedāvājumu „Māksla uzzied Talsos” ar gleznu reprodukciju maršrutu, kas novietotas blakus uzgleznotajai ainavai dabā, un radošām aktivitātēm pilsētā.

Pieteikties pa tālruni +371 26469057

Ekskursijas Talsu novada muižu parkos.

STRAZDĒ

Strazdes muiža – muižas kungu māja, kalte, spirta brūzis (1886), kalpu mājas, saimniecības ēkas, klēts un ainavu parks ar vērtīgām introducēto koku sugām un lapegļu audzi. Īpašais pasākums „Strazdes muižas rūķu burziņš”. Muižas rūķus var satikt iepriekš piesakoties.

Pieteikties pa tālruni +371 29480530

TIŅĢERĒ

Tiņģeres muižas (Tingern) kungu māja celta laikā no 1800. līdz 1805.gadam. Šobrīd muižā atrodas kultūras centrs, pagasta pārvalde, bibliotēka, kapela, ir saglabājies ainavu parks ar Mīlestības saliņu, avota grotu un pastaigu takām. 

Pieteikties pa tālruni +371 26324662

SPĀRĒ

Spāres muižas ēka celta ap 1790. gadu. Tā ir vienstāva mūra celtne ar augstu cokolstāvu un ļoti interesantām divu laidumu kāpnēm, kuru margās iekalta monogramma. Šeit varat doties ekskursijā pa muižas apkārtni.

Pieteikties pa tālruni +371 28620076

Līdz 9. jūnijam apmeklētājiem slēgti Talsu novada tūrisma informācijas centri Talsos, Sabilē un Valdemārpilī, taču tūrisma informācijas centri un muižas var sniegt tūrisma pakalpojumus āra teritorijā, ievērojot MK rīkojumā Nr. 103 noteiktās prasības.