Skip to main content

Jaunumi

Izstāde Talsu novada muzejā "Es esmu pārnācis mājās”

Aicinām apskatīt izstādi Es esmu pārnācis mājās

Šogad aprit 80 gadi kopš pirmās lielās deportācijas, kuras galvenais mērķis bija apcietināt un fiziski izrēķināties ar Latvijas inteliģenci un viņu ģimenēm. Izsūtīto piemiņai sagatavotā ceļojošā izstāde „Es esmu pārnācis mājās” muzejā būs apskatāma 12. un 13. jūnijā, nevis 14. jūnijā.Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ar stāstu par Klaubergu ģimenes sapni par savu māju un zemi mēs izstāstām daudzu citu […]

Šogad aprit 80 gadi kopš pirmās lielās deportācijas, kuras galvenais mērķis bija apcietināt un fiziski izrēķināties ar Latvijas inteliģenci un viņu ģimenēm.

Izsūtīto piemiņai sagatavotā ceļojošā izstāde „Es esmu pārnācis mājās” muzejā būs apskatāma 12. un 13. jūnijā, nevis 14. jūnijā.Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar stāstu par Klaubergu ģimenes sapni par savu māju un zemi mēs izstāstām daudzu citu ģimeņu sapņus. Tikai katrai ģimenei sapnis beidzās atšķirīgi.

Muzejā varēsiet noklausīties 1941. gadā deportētā Viestura Bērtulsona atmiņas. 

Lidija Grīnvalde,
Talsu novada muzeja speciāliste vēstures jautājumos

Attēls: Malvīne un Jānis Klaubergi  savu māju ābeļdārzā. 20. gs. 60. gadi.

Tālbergu ģimenes arhīvs.

Atgādinām – muzeja iekštelpās pieļaujami tikai individuāli vai vairāku vienas mājsaimniecības locekļu apmeklējumi, lietojot sejas maskas un ievērojot 2 metru distance.